بیانیه جبهه پایداری انقلاب اسلامی به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران

0 ۵۳

جبهه پایداری انقلاب اسلامی به مناسبت ۱۲ فروردین سالروز جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّ ٱلَّذِینَ قَالُواْ رَبُّنَا ٱللَّهُ ثُمَّ ٱسۡتَقَٰمُواْ تَتَنَزَّلُ عَلَیۡهِمُ ٱلۡمَلَـٰٓئِکَهُ…(سوره فصلت آیه ۳۰)

پس از قریب به ۴۰ سال استبداد و خفقان و سرکوب و سانسور به عنوان ارمغان حکومت پهلوی که همواره با مبارزات و اعتراضات خونین مردم ایران همچون ۳۰ تیر ۱۳۳۰، ۱۵ خرداد ۱۳۴۲، دی ماه ۱۳۵۶ مواجه بود، بالاخره در بهمن‌ماه ۱۳۵۷ با هدایت‌های امام راحل به سرانجام رسید و تا ابد پرونده آن رژیم دیکتاتور و وابسته به بایگانی تاریخ سپرده شد تا مردم سالاری دینی و فراهم شدن مشارکت سیاسی مردم به عنوان یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی ایران پس از پایان دوران طولانی دیکتاتوری شاهنشاهی، متبلور شود. و ملت آگاه و شهید پرور ایران در روز دوازدهم فروردین سال ۱۳۵۸ با رأی قاطع و حداکثری مبتنی بر ایمان راسخ و با توکل بر پروردگار متعال، جمهوری اسلامی را به عنوان نظام مطلوب خود در کشور برگزیدند. این انتخاب دقیق و پر معنا بیانگر اراده‌ی ملت، نقطه امید عدالت‌خواهان و استکبارستیزان، تکیه‌گاه مستضعفان ‌و الگویی نجات‌بخش برای ملت‌های مظلوم در جهان معاصر شد.

امروز که به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی در گام دوم این مسیر ارزشمند و در آستانه فتح قله پیروزی قرار داریم نه تنها روز خسته شدن، سیاه‌نمایی و ناامیدی نیست بلکه روز شوق، امید، حرکت جهادی و تحول انقلابی است و مسئولان کشور باید با این خصوصیات برنامه‌ریزی و حرکت کرده و به اعتماد و حضور در صحنه و شرکت مجاهدانه مردم در انتخابات اخیر پاسخ شایسته‌ای بدهند.

اینک که در سال «جهش تولید با مشارکت مردم» قرار داریم با توجه به بخش دوم این شعار، یعنی «مشارکت مردم» باید مسئولین کشور عزم خود را برای تحقق مطلوب این شعار جزم کنند. اگر ما این توفیق را پیدا کنیم که همت مردم، سرمایه‌ی مردم، ابتکار مردم، حضور جدی آحاد مردم را در عرصه‌ی اقتصادی وارد کنیم یعنی تلاش کنیم که یک بسیج مردمی در امر اقتصاد صورت گیرد، تولید هم می‌تواند به جهش برسد.

در مسیر پیش‌رو مسئله‌ی اتحاد دلهای مردم از اهمیت بالایی برخوردار است. لذا موضوع وحدت ملی باید مورد توجه خاص قرار گیرد.

جبهه پایداری انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت سالروز این حماسه بزرگ در آغاز سال جدید و با توکل به خداوند و تبعیت از کلام امام خامنه‌ای عزیز از مسئولین کشور می‌خواهد تمام تلاش خود را جهت تحقق شعار سال به کار ببندند تا هرچه بیشتر فروغ امید در دلهای مردم شریف ایران درخشان گردد.

والسلام علیکم و رحمه ‌الله و برکاته
جبهه پایداری انقلاب اسلامی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.