پیام رهبر انقلاب در پی اهانت یک نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر(ص)
بهانه آزادی بیان برای محکوم نکردن این جرم بزرگ کاملاً مردود و عوام فریبانه است/ ملّتهای مسلمان هرگز دشمنی های سردمداران غرب نسبت به اسلام را فراموش نکنند

0 ۱۸۳

حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی، اهانت اخیر یک نشریه فرانسوی به ساحت نورانی پیامبر اعظم صلّی الله علیه وآله و سلّم را محکوم کردند.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

گناه بزرگ و نابخشودنی یک نشریّه ی فرانسوی در اهانت به چهر ه ی نورانی و قدسی حضرت رسول اعظم (صلّی الله علیه و آله) بار دیگر عناد و کینه ی شرارت بار دستگاه های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام و جامعه ی مسلمانان را آشکار ساخت.

بهانه ی آزادی بیان برای محکوم نکردن این جرم بزرگ که از سوی برخی سیاستمداران فرانسوی گفته شده کاملاً مردود و غلط و عوام فریبانه است. سیاستهای عمیقاً ضدّ اسلامی صهیونیست ها و دولتهای استکباری عامل این گونه حرکتهای دشمنانه است که هر چند یکبار بُروز می یابد.

این حرکت در این برهه ی زمانی میتواند، نیز به انگیزه ی منصرف کردن ذهن ملّتها و دولتهای غرب آسیا از نقشه های شومی باشد که آمریکا و رژیم صهیونیستی برای این منطقه در سر دارند. ملّتهای مسلمان بویژه کشورهای غرب آسیا، ضمن حفظ هوشیاری در مسائل این منطقه ی حسّاس، باید هرگز دشمنی های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نکنند.

والله غالب علی امره

سیّدعلی خامنه ای

۹۹/۶/۱۸

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.