رضا تقی  پور:
باید پیام رسان خون شهید حاج قاسم سلیمانی باشیم

0 ۱۷۳

رضا تقی پور وزیر اسبق ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز ( پنج شنبه ۲۶ دی) در همایشی با عنوان حاج قاسم قهرمان جهانی با تفکر جهادی، گفت: قاسم سلیمانی علاوه بر این که یک نابغه نظامی بود یک سردار به معنای واقعی و از بزرگان تاریخ سرداران ایران اسلامی و جهان هم بود ضمن اینکه او یک مجاهد فی سبیل الله به تمام معنا بود.

وی افزود: ما در عصر فضای مجازی از انسان هایی که واقعاً فرهیخته و فرزانه و از این دنیا بریده اند و اسوه و نمونه و الگوی همه انسان ها هستند بسیار نادر و کم داریم.

وزیر اسبق ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: ما باید پیام رسان خون شهید حاج قاسم سلیمانی باشیم و همانند رسالتی که حضرت زینب سلام الله علیها بعد از قیام کربلا که کارشان کمتر از آن نبود، داشت و باید تلاش کنیم ارزش کار این سردار شهید را دوصدچندان کنیم.

وی با بیان اینکه امروز در عصر انفجار اطلاعات و فضای سایبر هستیم که به قول غربی ها عصر جریان آزاد اطلاعات هستیم گفت: بعد از شهادت حاج قاسم سلیمانی شیطان بزرگ و سرکردگان آن مطالب حمایتی از این شهید بزرگ را حذف کرد.

وی ادامه داد: غربی ها که پرچمدار جریان آزادی اطلاعات هستند تمام پیام های ملت بزرگ ایران با موضوع حاج قاسم سلیمانی را در توییتر و اینستاگرام حذف کردند؛ نمی دانم سانسور شاخ یا دم دارد؟ کلمه سانسور را ما چگونه باید معنی کنیم.

وی گفت: تروریسم دولتی به صورت علنی یک مقام مسئول کشوری را در خاک یک کشور دیگر ترور می کند؛ چنین چیزی در تاریخ بی سابقه است؛ همه حقوقدانان این حرکت را محکوم کردند لذا نتیجه می گیریم که کفگیر آنها به ته دیگ خورده است و هر چه که داشته اند اعم از دستکش مخملی را کنار گذاشته اند و مشت آهنی را عریان به تمام دنیا عرضه می کنند.

تقی پور تصریح کرد: باید این پیام را به زبانی که آنها می فهمند را به گوش دنیا برسانیم ضمن اینکه باید بتوانیم با تفکر جهادی و به صورت شبانه روزی با دشمن مبارزه کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.