سردار دریادار فدوی:
آمریکا از پایان اغتشاشات ایران ناراحت است/ دولت تمهیدات لازم را برای مردم فراهم کند

0 ۱۶۳

سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه بازدید از گردان های نمونه یگان امنیتی حضرت صاحب الزمان(عج) سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ در جمع خبرنگاران، گفت: یکی از موضوعاتی که نشان دهنده بر حق بودن انقلاب اسلامی است در چند روز اخیر نشان داده شد چرا که همه خبیث ها و اشرار عالم جمع شده بودند تا جمهوری اسلامی را به هم بریزند.

وی افزود: سردمدار جنایتکاران عالم یعنی آمریکا و همراهان آنها به همراه برخی افراد در داخل کشور در اغتشاشات اخیر تلاش کردند کشور ما را به هم بریزند.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: در بسیاری از موارد وقتی گزارشاتی را از اغتشاشات در برخی مناطق می خواندم و یا می شنیدم با شلیک های متعدد به سمت نیروهای بسیجی، امنیتی و انتظامی مواجه می شدم در حالی که دلدادگان انقلاب اسلامی پای کار ماندند و نشان دادند که قوت انقلاب اسلامی و توانمندی آن چقدر است.

سردار فدوی با بیان اینکه توانستیم اغتشاشات اخیر را ظرف ۴۸ ساعت جمع و جور کنیم ، گفت: تماس های صوتی و تصویری زیادی را با مسؤولین سپاه در استان های مختلف بعد از پایان اغتشاشات (در ۴۸ ساعت ابتدایی) برقرار کردیم و آنها اعلام کردند که هیچ تلاش مذبوحانه دیگری وجود ندارد. این در حالی است که اغتشاشات و شرارت ها آخری نبوده و حتماً هم در آینده وجود خواهد داشت اما باید همه رزمندگان انقلاب اسلامی و بسیجیان پای کار انقلاب باقی بمانند.

وی بیان داشت: ما نمی خواهیم که خبیث های عالم ضرر و زیانی را به مردم و کشورمان وارد کنند اما اگر باز هم برای مقابله با انقلاب اسلامی پای کار بیایند اقداماتی را که علیه آنان در طول ۴۰ سال انجام داده ایم تکرار خواهیم کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: اعتراضات مردمی حتماً طبیعی است، چرا که یک حرکتی انجام شده که همه مردم تحت تأثیر قرار گرفتند اما وجه اول آن این است که به ضررشان بوده و وقتی بنزین را لیتری هزار تومان خریداری می کردند بعد از سهمیه بندی جدید باید بر اساس سهمیه خود لیتری ۱۵۰۰ تومان خریداری کنند اما بنزین آزاد را هم باید ۳۰۰۰ هزار تومان خریداری کنند و مردم باید سه برابر بیشتر پول بدهند. این در حالی است که در قرآن آمده است که نباید به سمت پول مردم رفت چرا که آنها اکراه دارند که پول بدهند و اگر کاری را علیه آنها انجام دهید با تو دشمن خواهند شد.

سردار فدوی افزود: دولت باید تمهیدات لازم را اتخاذ کند تا مردم کمتر متضرر شوند البته شاید بعداً نفع بیشتری از این قضیه ببرند اما ابتدای آغاز سهمیه بندی بنزین مردم با سه برابر شدن قیمت آن مواجه هستند.

وی خاطرنشان کرد: اینکه خبیث های عالم به بهانه یک موضوعی که ربطی به آنان ندارد به مردم ایران ضرر برساند مهم است.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: وقتی به خانه ، فروشگاه، بیمارستان، بانک و پمپ بنزین حمله کرده اند اقدامی خبیثانه است که البته این کارها هم اعتراض و اغتشاش نیست بلکه دزدی است و تفاوت اعتراض با آشوب هم در همین است.

سردار فدوی با بیان اینکه سپاه، بسیج و نیروی انتظامی و ارگان های مختلف در اغتشاشات اخیر پای کار بودند و خدا هم کمک کرده و توانستیم ظرف ۴۸ ساعت این موضوع را جمع و جور کنیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: بر اساس اطلاعات دریافتی مان آمریکایی ها از اینکه اغتشاشات ایران ظرف ۴۸ ساعت جمع و جور شد دیوانه شده اند و از اینکه در ایران دیگر آشوبی نیست ناراحتند که البته ما همه این اتفاقات را عنایت خداوند می دانیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.