سازمان جوانان جبهه پایداری انقلاب اسلامی اعلام موجودیت کرد

0 ۲۱۹

صبح پنج شنبه دوازدهم بهمن ماه نشست داخلی اعلام موجودیت سازمان جوانان جبهه پایداری انقلاب اسلامی با حضور جمعی از اعضای این سازمان و اعضای شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار گردید.

گفتنی است در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین علی مصباح، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی آقاتهرانی، صادق محصولی، علی خضریان،مجید متقی فر، زهره سادات لاجوردی،زهره طبیب زاده ،رضا رخسایی، محمد حسین قائد شرف،مصطفی موسوی نژاد،سعید توانا راد و علیرضا تسلیمی از جمله شرکت کنندگان و سخنرانان این نشست بودند.

بر اساس این گزارش در پایان این نشست اعضای سازمان جوانان جبهه پایداری با صدور بیانیه ای رسما فعالیت خود را آغاز نمودند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا مَنْ یَرْتَدَّ مِنْکُمْ عَنْ دِینِهِ فَسَوْفَ یَأْتِی اللَّهُ بِقَوْمٍ یُحِبُّهُمْ وَیُحِبُّونَهُ أَذِلَّهٍ عَلَى الْمُؤْمِنِینَ أَعِزَّهٍ عَلَى الْکَافِرِینَ یُجَاهِدُونَ فِی سَبِیلِ اللَّهِ وَلَا یَخَافُونَ لَوْمَهَ لَائِمٍ ذَلِکَ فَضْلُ اللَّهِ یُؤْتِیهِ مَنْ یَشَاءُ وَاللَّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ

انقلاب اسلامی ایران این یادگار خمینی کبیر آغاز مجدد عصر ایمان، اعتقاد، آزادی، عدالت و کرامت انسانی بود. انقلابی که مسیر اولیاء و اوصیاء را در طول تاریخ به انتهای آن که ظهور منجی است خواهد رساند.

امروز در آستانه ۴۵امین سالگرد این نقطه عطف تاریخی، در شرایطی هستیم که برون داد آن یعنی جمهوری اسلامی به گام دوم حیات طیبه خود رسیده است.

حال در این مرحله سرنوشت‌ساز تاریخی، موفقیت‌ها و شکست‌ها بیش از پیش تعیین کننده خواهد بود. سازمان دهی و تربیت نسل جوان مومن و متعهد به آرمان های انقلاب و آشنا مسائل و مشکلات کشور کلید ادامه این مسیر مقدس است. جبهه پایداری بعنوان یک تشکیلات منسجم سیاسی در راستای نیل به این هدف برخود لازم میداند بستر رشد و تعالی و کنشگری متکی بر اصول را برای جوانان مومن انقلابی فراهم نماید.

جوانانی که آینده‌ساز این کشور ذیل سایه ولایت مطلقه فقیه می‌باشند و آرمان گرایی آنها در کنار بیش از ۴۰ سال تجربه تلخ و شیرین نظام مقدس جمهوری اسلامی، تضمین کننده آرامش دل روح خدا و امیدواری امام خامنه‌ای عزیز و حکیم، نسبت به آینده خواهد بود.

در ایام پربرکت دهه فجر انقلاب اسلامی، این شاگردان علامه مصباح یزدی(رحمت الله علیه) سازمان جوانان جبهه پایداری را به منظور آموزش، سازماندهی و کنشگری جوانان انقلابی در عرصه‌های سیاسی و فرهنگی و دیگر حوزه‌ها تاسیس نموده اند. در انتها از تمامی دلبستگان انقلاب و آنان که دل در گرو حب وطن دارند دعوت می‌نماییم تا با حضور و فعالیت صادقانه خود در این مجموعه تکلیف خود را در راستای دفاع از آرمان ها و تعالی کشور عزیزمان ادا نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.