صادق محصولی:
فارغ از هر نتیجه‌ای، حاصل مشارکت گسترده مردمی در انتخابات، پیروزی ملت ایران است

0 ۹۱

صادق محصولی دبیرکل جبهه پایداری در گفت‌وگویی پیرامون برنامه جبهه پایداری برای انتخابات پیش‌رو مجلس، با اشاره به اهمیت این انتخابات اظهار داشت: مرحوم آیت‌الله مصباح یزدی تأکید داشتند توجه‌تان صرفاً معطوف به تهران نباشد؛ تهران فقط حدود ۱۰ درصد نماینده‌های مجلس را شامل می‌شود.

وی با بیان اینکه ۹۰ درصد نمایندگان از دیگر حوزه‌های انتخاباتی هستند، تاکید کرد: باید در همه حوزه‌ها فرد اصلح را پیدا کنیم؛ مرحوم آیت‌الله خوشوقت نیز می‌فرمودند که به سراغ افراد اصلح بروید و آنها را به میدان بیاورید و به جامعه معرفی کنید.

دبیرکل حزب پایداری تصریح کرد: ما نباید تحت تأثیر شانتاژهای عده‌ای قرار بگیریم و اجازه دهیم که مدعیان دروغین مشارکت بالا با سیاه‌نمایی و احساس یأس در جامعه، تناقض‌گویی کنند؛ تناقض آنها این است که از طرفی دم از مشارکت بالا می‌زنند و از سوی دیگر در جامعه احساس یأس و ناامیدی ایجاد می‌کنند که موجب کاهش مشارکت است.

محصولی با تاکید بر اینکه جریان غربگرا با واژه‌سازی، عدم اقبال مردمی به خود را لاپوشانی می‌کند، گفت: جبهه پایداری از تکثیر سلایق و اندیشه‌های معتقد و ملتزم به نظام اسلامی و قانون اساسی در صحنه انتخابات استقبال می‌کند.

وی جبهه پایداری را پیشتاز و پرچمدار شفافیت و تصویب قوانین مربوطه در مجلس فعلی دانست و افزود: نمایندگان ما عضو سامانه شفافیت داوطلبانه مجلس هستند؛ مجلس پیش رو نیز باید برای حرکت‌های عمومی و مشارکت‌های مردمی در اقتصاد و فرهنگ و اداره کشور بسترسازی کند.

دبیرکل جبهه پایداری در رابطه با اهمیت مشارکت گسترده مردم در انتخابات اسفندماه توضیح داد: فارغ از هر نتیجه و برنده‌ای، حاصل مشارکت گسترده مردمی، پیروزی ملت ایران است؛ جبهه پایداری همچنانکه شعار انتخاباتی‌اش در دوره‌های گذشته بوده پیشگام وحدت برمبنای عقلانیت، معنویت و عدالت حول محور ولایت است.

محصولی با بیان اینکه وحدت نیروهای انقلابی باید منتج به رفع مشکلات معیشتی مردم شود، خاطرنشان کرد: ما به‌جای وحدت شخص‌محور معتقد به وحدت شاخص‌محور با مدل دوایر متحدالمرکز هستیم.

وی ادامه داد: مراحل چهارگانه ما برای وحدت عبارت است از عدم تخریب درون‌گفتمانی، تبیین شاخص‌های نماینده اصلح، سعی در هرچه بالا بردن اشتراکات  نامزدها در فهرست‌های جریان انقلابی و در صورت امکان توافق بر ارائه فهرست واحد جریان انقلابی.

دبیرکل جبهه پایداری تخریب درون گفتمانی را از خطاهای بزرگ و بازی در زمین غرب‌گرایان برشمرد و عنوان کرد:جبهه پایداری براین باور است که اشتراک نسبی فهرست‌های درون گفتمانی بهتر از اشتراک صفری است که هیچ دلیل منطقی و دینی بر آن مترتب نیست.

محصولی در پایان گفت: تشکیلات برای این است که هم‌افزایی ایجاد کند؛ وقتی در کنار هم جمع شویم، قطعاً اثرگذاری بیشتر می‌شود. امیدوارم با اهمیت قائل شدن به کار تشکیلاتی، انجام وظیفه، مسئولیت و رسالت امروزمان که بدون شک از زمان جنگ تحمیلی بیشتر و سنگین‌تر است، بتوانیم رضایت خدا و حضرت حجت(عج) و رهبر انقلاب اسلامی را به دست آوریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.