حجت الاسلام پژمانفر در مجمع عمومی جبهه پایداری مطرح کرد؛
امید است مقاومت نیروهای حماس منتج به “الیس صبح بقریب” شود

0 ۱۴۳

مجمع عمومی جبهه پایداری انقلاب اسلامی، صبح امروز پنج‌شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ با حضور چهره‌هایی چون آیت‌الله کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران، حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی، رئیس شورای مرکزی جبهه پایداری و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر، رئیس مجمع عمومی جبهه پایداری انقلاب اسلامی و رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، سید صادق محصولی، دبیرکل جبهه پایداری، دکتر مجتبی مصباح یزدی، فرزند حضرت آیت‌الله مصباح یزدی(ره)، رحیم احمدی روشن، پدر شهید مصطفی احمدی روشن و جمع کثیری از اعضای جبهه پایداری در سطح استان‌ها و شهرستان‌های کشور در مجتمع فرهنگی آدینه برگزار شد.

با انتخاب اعضای حاضر در مجمع، حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر به عنوان رئیس مجمع، مهدی غیرتمند به عنوان نایب رئیس و وحید جهان‌آرا به عنوان منشی مجمع انتخاب و در جایگاه حاضر شدند.

حجت‌الاسلام پژمان‌فر، رئیس مجمع عمومی جبهه پایداری در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از حاضرین در مجمع به‌ویژه مهمانان شهرستانی، از جنایات ناگواری که این روزها در فلسطین اشغالی و نوار غزه در جریان است، یاد کرد و گفت: این فجایع انسانی، قلوب بسیاری از مسلمانان و سراسر مردم جهان را جریحه‌دار کرده است. از طرفی با پایداری و استقامتی که به عنوان مهم‌ترین فرهنگ دینی ما مطرح است،‌ امروز جبهه باطل در شرایط بسیار سختی گرفتار شده است. اگرچه این تجاوز وحشیانه، خسارات زیادی را به بار آورده و از دست دادن بیش از ۱۱ هزار نفر و مجروح شدن آنها بسیار ناراحت‌کننده است، اما شاید چنین واقعه‌ای باورکردنی نبود و حتی برخی کسانی که اطراف ما بودند هم باور نداشتند که تنها راه نجات جهان اسلام، مقاومت و ایستادگی است که می‌تواند ما را از شر این مشکلات نجات دهد.

رئیس مجمع جبهه پایداری انقلاب اسلامی افزود: روزی انقلاب اسلامی، گفتمان مقاومت را در جهان مطرح کرد و بحمدالله اکنون این گفتمان، به گفتمانی فراگیر در دنیا تبدیل شده است. باید شهدا را یاد کنیم که در این مسیر به شهادت رسیدند و برای کسانی که مجروح شدند، آرزوی عافیت داشته باشیم. امیدواریم این اتفاقات به زودی به «الیس صبح بقریب» ختم شود.

پژمان‌فر در بخش پایانی اظهارات خود خاطرنشان کرد: لازم است یاد حضرت آیت‌الله مصباح (ره) و همچنین آیت‌الله خوشوقت (ره) را گرامی بداریم که همواره سایه‌ و رهنمودهای این عزیزان، چه در زمان حیات ظاهری‌شان و چه اکنون، برای همه ما دستگیر بوده و خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.