حجت الاسلام و المسلمین مرتضی آقا تهرانی:
شاهد مشارکت حداکثری در انتخابات خواهیم بود

0 ۶۱

حجت الاسلام و المسلمین، مرتضی آقا تهرانی نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در مورد پیش بینی از میزان مشارکت در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی، گفت: در  اسفند ماه انتخابات خوبی خواهیم داشت. ما با طی گذشت چهل سال فراز و نشیب و تحمل همه سختی‌ها که مردم و مسولین نیز همیشه شاهد آن بوده اند، اما استقبال همیشگی مردم را در انتخابات داشتیم و در آینده نیز انتخابات پر شوری خواهیم داشت.

وی با بیان حضور همیشگی مردم در انتخابات، تصریح کرد: با وجود مشکلات زیاد، جنگ تحمیلی، تحریم‌ها و فشارهای دشمن که هیچ وقت تعطیل نشده، همیشگی بوده و الان هم است، مردم پای صندوق‌های رای حضور داشته و خواهند داشت.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، افزود: عده زیادی از مردم نسبت به انتخابات و آینده کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران احساس مسئولیت کرده و از دل و جان آن را پاس داشته اند. این حساسیت یک امر احساسی موقت نبوده بلکه بنیان آن برخاسته از عقیده‌ای ثابت در مبادی فکری آن‌ها است. مردم فهیم و بصیر ایران خود انقلاب کرده و از جان و مال خود در راهش مایه گذاشته‌اند و این انقلاب اسلامی را از خودشان می‌دانند.

حجت‌الاسلام و المسلمین آقا تهرانی با بیان این که اکثریت جامعه اسلامی، انقلاب را درک می‌کنند و در انتخابات شرکت می‌کنند، تصریح کرد: دربین این قشر مشتاق به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، برخی هم بی‌تفاوت هستند. این دسته افراد ممکن است به مناسبتی شرکت کنند و گاه ممکن است نسبت به انتخابات بی تفاوت باشند ولی باید بدانند که یک رای آن ها و حضور صادقانه گاه خیر امتی را رقم خواهد زد.

وی خاطر نشان کرد: اکثریت جمعیت نظام جمهوری اسلامی کسانی هستند که انقلاب را درک می‌کنند، دارای بصیرت واقعی و جدی هستند. آن ها دوست و دشمن را می شناسند و مشارکت خوبی در انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهند داشت.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مردم همیشه در صحنه و میدان نشان داده‌اند که در مواقعی که دشمن طمع بیشتر می‌کند مردم ما جدی‌تر وارد معرکه می‌شوند ما از این گونه فعالیت‌ها در جبهه‌ها، فتنه‌ها، تشییع شهدا و ایام الله زیاد شاهد بوده‌ایم.

حجت الاسلام و المسلمین آقا تهرانی تصریح کرد: دیدگاه بنده بر این است که انقلاب اسلامی روز به روز بهتر و بیشتر چهره واقعی خود را نشان داده و البته دشمنان را نیز مایوس‌تر کرده است. از تلاش جوانان عزیز ما پیشرفت‌های زیادی در کشور داشته‌ایم، و خواهیم داشت. بنده مشارکت مردم در انتخابات آینده را خوب‌تر از گذشته می‌بینم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.