سعید جلیلی:
خواب خاموش‌شدن مقاومت، هیچ‌گاه تعبیر نخواهد شد

0 ۵۶

سعید جلیلی در دیدار با جمعی از فعالان بسیج دانشجویی برخی دانشگاه‌های تهران اظهار کرد: کسانی که شعار «نه غزه» سر دادند، امروز نگران سکوت در برابر غزه هستند و همین نشانگر پیشرفت گفتمان مقاومت و اثبات حقانیت آن است و دیگر کسی نمی‌تواند ضرورت دفاع از غزه را انکار کند.

وی افزود: ابراز نگرانی از سکوت درباره غزه، پیروزی گفتمانی مقاومت و اذعان به غلط بودن شعار «نه غزه، نه لبنان» است.

جلیلی با بیان اینکه بزرگ‌ترین نگرانی آمریکا و رژیم اسرائیل امروز این است که با جبهه‌ای گسترده از مقاومت به پهنای جغرافیای زمین در عرصه‌های مختلف روبه‌رو هستند اضافه کرد: دفاع از مقاومت نه‌تن‌ها در رسانه که در همه عرصه‌ها و تصمیم‌گیری‌ها باید آثار خود را نشان دهد و این، جبهه‌ای است که وظیفه دینی و انقلابی همگانی ایجاب می‌کند در حد وسع به‌ویژه در عرصه‌هایی که کاستی و خلایی وجود دارد، انجام وظیفه صورت بگیرد. وی تصریح کرد: کمک به تصمیم‌سازی برای پشتیبانی حداکثری و به موقع از مقاومت، از جمله این وظایف است.

عضو شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه دفاع از مقاومت از جمله افتخاراتی است که خداوند به ملت انقلابی ایران ارزانی داشته است تصریح کرد: در کتابی که ماه پیش تحت عنوان «استبدال» منتشر شد، به تفصیل توضیح داده شده که چه باید کرد که این افتخار از ملت ما گرفته نشود.

وی افزود: خواب خاموش‌شدن مقاومت هیچ‌گاه تعبیر نخواهد شد و آرزوی دست برداشتن از مقاومت برای همیشه بر دل مستکبران و حامیان آن‌ها، خواهد ماند.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای‌عالی امنیت ملی گفت: کسانی که ده‌ها سخنرانی در یک‌سال اخیر در جمع دانشجویان علیه آمریکا و رژیم اسرائیل را بایکوت خبری می‌کردند، اکنون خود را مشتاق فریاد‌های بیشتر نشان می‌دهند و این خود، پیروزی منطق مقاومت و غلبه گفتمان آن را می‌رساند.

جلیلی با بیان اینکه اروپا و آمریکا و مدعیان تمدن غرب ده‌ها سال است که رژیم غاصب، تروریست و کودک‌کش اسرائیل را به‌عنوان نمونه لیبرال دموکرات منطقه غرب آسیا معرفی می‌کنند اظهار کرد: امروز مدعیان و طرفداران لیبرال دموکراسی، باید سکوت خود را بشکنند و نسبت خود را با رژیم کودک‌کش صهیونیستی روشن کنند.

وی با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه گفت: بمب‌ها و موشک‌های رژیم اسرائیل بر سر مردم بی‌گناه غزه، رسوایی شعار‌های حقوق بشری اروپا و آمریکا به حد ادعای دموکراسی غرب را به رخ می‌کشد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: هر موشکی که رژیم اسرائیل بر سر کودکان، زنان و مردم بی‌پناه غزه فرود می‌آورد، قبل از آنکه خانه فلسطینی‌ها را خراب کند، بنیان صهیونیسم و لیبرال دموکراسی اد‌هایی تمدن غرب را ویران می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.