صادق محصولی:
مردم از انقلابی نماها ناراحتند/ مردم انتظار دارند مسئولینی که با مشی انقلابی همخوانی ندارند، عوض شوند

0 ۲۳۸

صادق محصولی، دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در نشست پایان دوره دفتر تحکیم وحدت گفت: امروز ما در جنگ شدید ترکیبی با دشمن هستیم که بر خلاف جنگ تحمیلی، صدای بمباران و خمپاره‌ها و فشنگ‌های آن شنیده نمی‌شود. این جنگ خیلی سخت تر است. در این جنگ شاهدیم برخی به اصطلاح خودی از پشت ضربه می‌زنند بدون آن که دیده شوند. این را فقط کسانی که بصیرت دارند متوجه می شوند.

محصولی بیان داشت: برخی شعار اعتدال و میانه‌روی سر می دهند ولی اعتدال و میانه‌روی به چه شکل است؟ مثلا اگر من ١٠٠ تومن به کسی بدهی دارم ولی به او بگویم که فقط ٢٠ تومن بدهکارم. و او هم اصرار به گرفتن کل حقش یعنی صد تومن داشته باشد. آیا شخص ثالث معتدل و میانه‌‌رو می تواند بگوید اعتدال این است که وسطش را بگیرید یعنی ۶٠ تومن؟! این که ظلم است به طلبکار! باید مراقب واژه‌سازی با پروپاگانداهای کسانی که سالیان سال در پست های مختلف نظام حضور داشتند و بیشتر از خدمت به مردم خیانت کرده‌اند و امروز طلبکار هستند، باشیم و تحت تاثیر شعار ها و واژه سازی های آنها  مثل “خالص سازی” نباشیم. آنها خودشان بیشتر دنبال خالص سازی اند. بله، خالص سازی حضور چهره های غربگرا در پست های مختلف کشور؛ و برای همین از حضور نیرو های انقلابی در مجلس و دولت واهمه دارند غربگراهایی که از انقلابی بودن پشیمان شده اند و حتی نسبت به سیاست ها و اقدامات امام راحل اعلام مخالفت و پشیمانی می کنند.

وی افزود: ما در انتخابات مجلس، باید کسی را انتحاب کنیم که اصلح باشد کسی که مجلس را خانه امید ایرانیان ببیند، عدالت خواه و عدالت گستر، فساد گریز و فساد ستیز باشد. نگاه و  امیدش به دست جوانان و دانشمندان و نخبگان و توانایی های ایران و ایرانی باشد نه بدست بیگانگان و اربابان جهانی. خودش را بدهکار مردم بداند نه طلبکار.   مطمئنا پیشرفت ایران در سایه ایران قوی و از جمله مجلس قوی است.

دبیرکل جبهه پایداری گفت: ما امروز از عملکرد و جهت گیری های آقای رئیسی حمایت و تشکر می‌کنیم و در عین حال به کسی چک سفید نمی‌دهیم. به ایشان عرض می کنیم  دست شما درد نکند اما این مقدار کافی نیست. لیاقت مردم ما خیلی بیشتر از این‌ها است و مردم انتظار دارند مسئولینی را که با مشی انقلابی  و تحولگرای شما همخوانی ندارند بسرعت عوض کنید.

محصولی در ادامه بااشاره به برخی سهم خواهی ها در دولت افزود: جبهه پایداری دنبال سهم خواهی نبوده و نیست. با اینکه حتی یک نفر هم از اعضای جبهه پایداری در کابینه نیست ولی اعتقاد داریم موفقیت دولت و دیگر قوا موفقیت همه جبهه انقلاب است و فرقی نمی‌کند آن مسئول از جبهه پایداری باشد یا نه. این که شایعه می کنند تمام دولت و… دست پایداری هست تماما دروغ است. با جهاد تبیین باید مراقبت کرد که برخی ساده انگاران گول جریان‌های فریبکار غربگرا را نخورند.

وی بیاد کرد: این فرمایش حضرت آقا و مرّ قانون است که مجلس نباید در عزل و نصب دولت دخالت کنند. ولو بهانه ای هم برای دخالت داشته باشند. این مجلس کارهای خیلی خوبی انجام داده است ولی این دلیل نمی‌شود که ضعف ها را در برخی موارد نبینیم و چون اغلب اصولگرا هستند متذکر کاستی ها نشویم.

صادق محصولی مطرح کرد: کسی که مسئولیتی را در کشور بر عهده می‌گیرد درحالی که شخص دیگری بهتر و شایسته تر از او وجود داشته باشد، به خدا و پیامبر و مؤمنان خیانت کرده است. همچنین کسی که به جای این اینکه به اصلح رای دهد، به غیر اصلح رای دهد، خیانت کرده است. فرد اصلح را باید دنبالش رفت و او را به سمت مسئولیت کشاند.

دبیرکل جبهه پایداری گفت: همواره حضور مردم در صحنه ها گره ها را باز کرده و لذا حضور هرچه بیشتر مردم در انتخابات  و مشارکت بالا بهترین نتیجه برای پیشرفت کشور را رقم می زند مردم همیشه در بزنگاه ها، حضور و مشارکت حماسی داشتند جنگ یکی از صحنه هایی بود که مردم بیشترین مشارکت را  داشتند، در بحران ها، راهپیمایی ها و مراسم ملی، در خاموش کردن آتش فتنه ها و جاهایی که حضور حماسی مردم لازم بود، آنها با حضورشان دشمن را ناامید کردند.

صادق محصولی، دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در پایان گفت: مردم از انقلابی ها ناراحت نیستند، از انقلابی نماها ناراحتند، از آنهایی که ادعای انقلابی می کنند و مسئولیتی می‌گیرند. فرقی نمیکند پست وزارت باشد یا معاونت؛ نمایندگی مجلس، استانداری یا هر پست دیگری در این مملکت؛ و بجای خدمت، خیانت کرده و دنبال پست و مقام و مسائل مادی دیگر است، مردم از اینها ناراحتند. مردم قدردان کسی هستند که بدون چشمداشت به آنها خدمت کند و  بدون آنکه دنبال فساد و مادیات و ویژه خواری باشد خودش را مثل گروه‌های جهادی وقف مردم کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.