بیانیه جبهه پایداری انقلاب اسلامی در پی محکومیت اقدام تروریستی در به شهادت رساندن شهید حسن صیاد خدایی

0 ۸۶

جبهه پایداری انقلاب اسلامی در پی محکومیت اقدام تروریستی در به شهادت رساندن سرهنگ سرافراز پاسدار «حسن صیاد خدایی» بیانیه ای صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وَلا تَقولوا لِمَن یُقتَلُ فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتٌ ۚ بَل أَحیاءٌ وَلٰکِن لا تَشعُرونَ «سوره بقره آیه ۱۵۴»
و به آنها که در راه خدا کشته می‌شوند، مرده نگویید! بلکه آنان زنده‌اند، ولی شما نمی‌فهمید!

حوادث و عملیات کور تروریستی از سوی مزدوران استکبار جهانی و دست نشانده های آنها سابقه طولانی در میهن عزیزمان دارد و دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بار دیگر ذات شرارت‌بار خود را با ترور و شهادت یکی از سپاهیان جان‌برکف نشان دادند.

ثمره این اقدام شنیع موجب به شهادت رسیدن سرهنگ سرافراز پاسدار «حسن صیاد خدایی» شد و این شهید عزیز به خیل یاران مدافع حریم حضرت زینب سلام الله علیها و همرزمان شهیدش پیوست.

این جنایت ضد انسانی در حالی توسط عوامل تروریستی وابسته به استکبار جهانی صورت می‌گیرد که در کمال تاسف با حمایت و سکوت کشورهای مدعی مقابله با تروریسم همراه است.

تروریست‌های کوردل با تصور باطل خود تلاش دارند مانع حرکت مجاهدانه سپاه پاسداران غیور و ملت بزرگ ایران در تحقق آرمانهای متعالی خود شده و باعث ایجاد وقفه در مسیر عزت طلبانه مردم شوند؛ غافل از اینکه خون شهیدان مخصوصا شهید پاسدار صیاد خدایی ضامن بقا و تعالی این‌ملت و کشور است.

جبهه پایداری انقلاب اسلامی ضمن ضروری دانستن اقدامات لازم برای شناسایی و دستگیری و برخورد با عاملین و آمرین این جنایت، شهادت این شهید عزیز از خیل مدافعان سرافراز حرم را خدمت رهبر معظم انقلاب هم‌رزمان و خانواده محترم ایشان تسلیت می‌گوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + پنج =