بیانیه جبهه پایداری انقلاب اسلامی به مناسبت روز جهانی قدس

0 ۵۹۴

جبهه پایداری انقلاب اسلامی به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا (سوره مبارکه احزاب، آیه ۲۳)

اقدامات وحشیانه صهیونیست‌های تروریست در مسجد الاقصی که قبله اول مسلمانان جهان است، قلب هر آزاده‌ای را به درد می‌آورد. همان‌گونه که آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به عنوان رهبر امت اسلامی فرمودند، به معنی واقعی کلمه روز قدس امسال با تمامی سال‌های گذشته متفاوت است.

امت بزرگ اسلام و ملت شریف ایران به خوبی از جنایات هولناک اخیر در قدس شریف و خباثت‌ها و خونریزی‌های رژیم سفاک صهیونیستی در مسجدالاقصی مستحضر هستند و جوانان فلسطینی هم با ایثار و از جان گذشتگی خود، منجر به بیداری بیش از پیش مردم جهان و اتحاد علیه رژیم منحوس صهیونیستی شدند. سال‌های سال است که مردم مظلوم فلسطین زیر یوغ استبداد و تبعیض نژادی خبیث‌ترین موجودات قرار دارند و نسل به نسل روح مقاومت و آزادی‌خواهی در این مردم تقویت شده است. با پیروزی انقلاب اسلامی ایران و مجاهدت‌های سربازان اسلام، چندین سال است که نه تنها روند رشد رژیم تروریستی صهیونیستی متوقف شده، بلکه مردم فلسطین قدم به قدم به پیش رفته‌اند و در حال پس گرفتن حقوق تضییع شده خود هستند.

رژیم صهیونیستی با دیدن این پیشرفت روزافزون، ترسان و لرزان نه تنها دیگر سخن از رؤیای «نیل تا فرات» نمی‌زند، بلکه برای کند کردن روند فروپاشی و بی‌آبرویی خود در سطح بین المللی، دست به سازش با برخی حکام بزدل دولت‌های کوچک عربی زده است که البته هرگز نفعی از این راهبرد از پیش شکست خورده نخواهد برد.

ملت‌های مسلمان در روز قدس به این حکام خائن به آرمان فلسطین نشان خواهند داد که سازش با رژیم صهیونیستی جز بی‌آبرویی و خفیف شدن، برای آن‌ها هم منفعتی نخواهد داشت.

پایداری امت اسلامی و همه آزادگان جهان روز به روز افزایش یافته و مناسبات به نحوی پیش می‌رود که ان‌شاءالله به زودی نام این رژیم فاسد از نقشه جهان پاک خواهد شد و مردم فلسطین آزادی قدس را جشن خواهند گرفت.

در پایان جبهه پایداری انقلاب اسلامی از همه عدالت‌خواهان جهان و بالاخص مسلمانان ظلم ستیز ایران و دیگر کشورهای اسلامی جهت حضور پرشورتر از همیشه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت نموده و با توجه به کاهش محدودیت‌های کرونا و نیاز مردم فلسطین به حمایت بیش‌تر در مبارزه با رژیم آپارتاید صهیونیستی، امیدوار است بزرگ‌ترین راهپیمایی‌های تاریخ در حمایت از آزادی قدس و حق مردم مظلوم و مقتدر فلسطین اشغالی در سراسر دنیا بر پا شود.

به امید رهایی قدس شریف و ظهور منجی عالم بشریت، حضرت حجت بن الحسن العسکری عجل الله تعالی فرجه الشریف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.