بیانیه جبهه پایداری همزمان با ۱۳ آبان و پیروزی اخیر نیروی دریایی سپاه در مقابل ناوهای آمریکایی

0 ۶۶۴

جبهه پایداری انقلاب اسلامی همزمان با ۱۳ آبان و پیروزی اخیر نیروی دریایی سپاه در مقابل ناوهای آمریکایی بیانیه ای صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است:

انقلاب اسلامی نماد پر ابهّت و با شکوه و افتخارآمیز ایستادگی در برابر قلدران و زورگویان و مستکبران جهان و در رأس آنان آمریکای جهان خوار و جنایت کار است که روز به روز برجسته تر می شود.

ملّت ایران در فضای حیات بخش انقلاب توانست پس از آنکه دست نشانده آمریکا و عنصر خائن به ملّت را از کشور براند، تا امروز از سلطه دوباره قلدران جهانی بر کشور با قدرت جلوگیری کند. و در این مسیر پر افتخار ۱۳ آبان ماه در فرهنگ و تاریخ انقلاب اسلامی نماد مبارزه مستمر و بی امان ملت ایران با آمریکا و نظام سلطه و استکبار و حاوی پیام های معنادار و الهام بخشی است که تکرار و یادآوری آن در هر سال به ویژه برای نسل های جدید و جوان کشور بسیار راهگشا است و می تواند سیال بودن هوشمندی و هوشیاری ملی در قبال توطئه ها و ترفندهای شیطان بزرگ در جامعه را تضمین و دائمی سازد.

همزمانی این یوم الله با راهبرد پیش دستانه تهاجمی ایران در مقابله با دزدی دریایی آمریکایی ها در آبان ماه ۱۴۰۰ که بسیار غرورآفرین بود و دل های همه آزادیخواهان و محرومان جهان را خشنود و به نجات از سلطه آمریکای جنایتکار امیدوار ساخت، نمونه عملی تجلی تهدید رهبر انقلاب اسلامی در پاسخ به تهدیدهای نظامی مقامات آمریکایی بود که با صراحت خطاب به آمریکایی ها فرمودند «اولاً غلط می کنید» و ثانیاً «دوران بزن و دررو تمام شده است»!

غلبه نیروی دریایی سپاه در مقابله با ناوهای آمریکایی پوشالی بودن هیمنه آمریکا در جهان را بار دیگر به نمایش گذاشت و از سوی دیگر ضمن نمایش توانمندی و کارآمدی تولیدات خودکفایی نظامی ایران در شرایط تحریم و بلااثر بودن تحریم های ظالمانه آمریکا، مانع از اجرای معادله ی آمریکایی ها شد که پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران و پیام روشن مردم در حمایت از جریان انقلاب سعی داشتند با هر اقدامی ولو یک ضرب شست نظامی در مذاکرات آتی هسته ای شروط خود را بر جمهوری اسلامی تحمیل کنند.

امروز به لطف خداوند قادر متعال و با پشتوانه هوشیاری سپاهیان اسلام، ضریب امنیت توان دریایی صادرات ایران افزایش یافته و به نقطه اطمینان بخش برای کشور رسیده است تا غربی ها در میز مذاکره در نقطه ضعف قرار گیرند. و اقتدار دیپلماسی کشور ارتقا یابد که می بایست مورد صیانت همه ی دلسوزان انقلاب قرار گیرد.

همچنین اقدام اخیر سپاه پاسداران راهبرد دفاعی جمهوری اسلامی ایران را که پیش از این بر کنترل تنگه هرمز تأکید داشت، به فراتر از آب های سرزمینی افزایش داده است و بر همگان روشن ساخت که از این به بعد یگان های رزمی ایرانی می توانند در آب های آزاد جهان نیز پیشرفته ترین عملیات ها را طراحی کرده و در سریع ترین زمان ممکن به اجرا درآورده و منافع ملی ایران را تضمین بخشند.

این عملیات غرور آفرین نه تنها به خوبی بلااثر شدن حربه جنگ روانی آمریکا علیه ایران و پوشالی بودن گزینه نظامی را نشان داد، بلکه پیام روشنی به کشورهایی چون رژیم صهیونیستی بود که هرازگاهی از حمله به ایران مقتدر سخن می گویند و سرنوشت چنین حماقتی را با چشمان خود دیدند.

کشورهای غرب گرای منطقه نیز که برای برقراری امنیت خود متکی بر آمریکا بوده اند، اکنون بیش از گذشته به توان جمهوری اسلامی ایران پی برده اند و راهی جز اتکا به کشور مقتدر اول منطقه ندارند و این پیام را دریافت کردند که برای حل مشکلات منطقه می بایست بدون اتکا به نیروهای بیگانه وارد مذاکره و حل مشکلات شوند.

جبهه پایداری انقلاب اسلامی تاکید دارد اکنون که در پیچ تاریخی انقلاب در حال عبور از گردنه راهزنان و دشمنان انقلاب و نیز مشکلات معیشتی بازمانده از سوء مدیریت های پیش از این هستیم، مسئولیت اجتماعی همگان همراهی با مسئولان برای برون رفت از مشکلات فعلی و تلاش در جهت تحقق اهداف انقلاب بوده و باید در گام دوم انقلاب اسلامی در کمک به ایجاد تمدن نوین اسلامی کوشا بوده و زمینه ساز ظهور مهدوی(عج) باشیم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
جبهه پایداری انقلاب اسلامی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.