غلامحسین رضوانی:
کابینه انقلابی مشکلات بسیاری را حل خواهد کرد

0 ۲۶۷

غلامحسین رضوانی عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با اشاره به کابینه سیزدهم گفت: فهرست های متعددی در مورد کابینه سیزدهم ارائه می شود؛ اما با گذشت زمان کوتاهی ترکیب واقعی کابینه مشخص خواهد شد، دولت جدید هنوز فرصتی را از دست نداده و قاعدتا به زودی فهرست کابینه ارائه خواهد شد.

او با اشاره به اولویت های این دولت ادامه داد: معتقدم که حل مشکلات اقتصادی با تکیه بر امکانات داخلی و تعامل سازنده با همسایگان بسیار مهم است و به این وسیله می توان به مشکلات اقتصادی سر و سامان بخشید. ما فرصت های بسیار زیادی در سراسر جهان برای تعامل داریم، به این شرط که گمان نکنیم دنیا صرفا در آمریکا خلاصه می شود.

رضوانی افزود: موضوع نقدینگی که به سبب عملکرد ضعیف و غیر مسئولانه ایجاد شده و در نهایت تورم را رقم زده و همچنین کسری بودجه چالش های پیش روی دولت سیزدهم خواهد بود. علاوه بر این ترمیم اعتماد بین مردم و حاکمیت هم نباید فراموش شود.

عضو جبهه پایداری تاکید کرد: مطمئنم که اگر جهت گیری دولت سید ابراهیم رئیسی همان گونه که وعده داده در راستای انتخاب کابینه ای انقلابی و جهادی باشد بدون تردید به واسطه ظرفیت های فراوان کشورمان می توان در مسیر بهبود وضعیت فعلی گام های موثری برداشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + شش =