محسن روغنگرها دبیر جبهه پایداری انقلاب اسلامی در استان البرز:
لیست ۲۵ نفره جبهه پایداری برای شورای شهر کرج/ ۵ شاخصه را برای کاندیداها در نظر گرفته ایم

0 ۵۱۴

محسن روغنگرها دبیر جبهه پایداری انقلاب اسلامی در استان البرز با بیان اینکه ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در سطح نقاط مختلف استان البرز دایر شده است ، اظهار داشت: در مورد انتخابات شورای شهر و کاندیداهای مورد نظر جبهه پایداری در نقاط مختلف البرز هم در حال آماده سازی لیست هستیم.

وی افزود: مبنای لیست جبهه پایداری در شورای شهر را بر پایه ۲۵ نفر تنظیم کرده ایم.

وی در مورد اینکه در بحث انتخابات شورای شهر، این تشکل با شورای وحدت ملی و یا شورای ائتلاف در اعلام لیست ها تعاملی دارد، بیان کرد: در این مورد فعلا برنامه خاصی نداریم و هر تشکلی گزینش های خود را برای اعلام لیست انجام می دهد، اما احتمال دارد که به نفرات مشترک در لیست خود هم برسیم.

دبیر جبهه پایداری انقلاب اسلامی در استان البرزدر مورد ملاک عمل این شورا برای قراردادن نام افراد در لیست کاندیداهای انتخابات شورای شهر مورد حمایت خود بیان کرد: کاندیدهای مورد نظر جبهه پایداری باید فسادستیز و ضد اشراف گری بوده، تخصص و تعهد و تفکر انقلابی داشته باشند، از بطن جامعه و طرفدار مدیریت جهادی باشد.

وی در بخش دیگری در مورد حمایت جبهه پایداری از آیت الله رئیسی با اشاره به اینکه آیت الله رئیسی شاخصه های یک گزینه اصلح و انقلابی را دارد ، توضیح داد: معیارهای اصلی و شاخص از جمله داشتن تفکر انقلابی، مدیر و مدبر بودن، ساده زیستی، احقاق حق مظلوم و فساد ستیزی از جمله این موارد است که آیت الله رئیسی در عمل هم تمامی این معیارهای اصلح را دارند، البته این بدان معنا نیست که دیگر کاندیداها این معیارها را ندارند اما درجه آن در این افراد متفاوت است.

روغنگرها در ادامه با اشاره به اینکه ستادهای مختلفی برای دعوت از مردم به منظور مشارکت در عرصه انتخابات در سطح استان البرز تشکیل شده است ، گفت: از قبل کانالها و صفحات مختلفی هم در فضای مجازی ایجاد کرده ایم.

دبیر جبهه پایداری انقلاب اسلامی در استان البرز توضیح داد: در روزهای آتی هم در سطح معابر عمومی و مراکز اصلی و هسته شهر نمایندگانی از سوی شورای پایداری و ستادهای ما حضور می یابند و در حین انجام تبلیغات مردم را به مشارکت در این عرصه تشویق می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.