سخنگوی جبهه پایداری مطرح کرد؛
“ائتلاف بزرگ برای مردم” فهرستی از جوانان خدوم،مؤمن، متخصص و کارآمد

0 ۴۵۸

مجید متقی فر سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه شهر تهران در این سال ها، علی الخصوص در چهار سال گذشته، بواسطه تسلط شهرداران و سایر مدیران شهری ناکارآمد بر مناصب مربوط به حوزه مدیریت شهری، حال و روز خوبی را سپری نکرده است، افزود: بر همه گروه های جریان انقلاب لازم است که توجه لازم را به انتخابات شورای شهر داشته باشند که انشاءالله در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر، شاهد کنار زدن مدیرانی که به هیچ عنوان اعتقادی به عدالت محوری در مدیریت شهری ندارند، توسط مردم عزیز باشیم.

وی گفت: باید همگی با هم عرصه را برای ورود جوانان انقلابی که برنامه اجرایی برای توزیع عادلانه امکانات و خدمات دارند، آماده کنیم. با داشتن یک شورای انقلابی و عدالتخواه و ضدفساد است که می توان به آینده ای بهتر برای شهر تهران امید داشت.

متقی فر با بیان اینکه مردم امروز نسبت به فساد افسارگسیخته و ناکارآمدی شهرداری های مناطق تهران معترض اند، گفت: شورای شهری که درک درستی از ساختارهای فسادزای شهرداری ها نداشته باشد، نمی تواند فرایند ها و ساختارها را پالایش کند.

سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: در همین راستا “ائتلاف بزرگ برای مردم” فهرستی از جوانان خدوم، مومن، متخصص و کارآمد را تهیه کرده است تا انشاءالله شاهد پیروزی جریان انقلاب در این دوره از انتخابات شوراهای شهر باشیم.

وی افزود: نکته قابل توجه این فهرست این است که صلاحیت کاندیداهای این فهرست همگی از ابتدا تایید شده بود و هیچ کدام تحت تاثیر رایزنی ها و فضاهای مرسومی که جریان های قدرت و ثروت ایجاد می کنند، تایید صلاحیت نشدند.

متقی فر ادامه داد: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر نقش آفرینی جوانان در گام دوم انقلاب اسلامی، قاطبه اعضای این فهرست را جوانان تشکیل می دهند که انشاءالله پس از پیروزی منشأ تاثیر و خدمات فراوان به مردم شریف تهران باشیم.

وی با بیان اینکه اسامی اعضای فهرست “ائتلاف بزرگ برای مردم” که مورد حمایت جبهه پایداری انقلاب اسلامی، جریان گام دوم انقلاب اسلامی، کانون دانشگاهیان ایران اسلامی، حزب عدالت طلبان ایران اسلامی، حزب زنان جمهوری اسلامی، حزب نیک اندیشان ایران اسلامی، جمعیت تعالی ایران اسلامی، مرکز بررسی های راهبردی جنبش دانشجویی، رزمندگان حزب الله و ستاد مردمی برای مردم (ستاد مردمی آیت الله سید ابراهیم رئیسی) است اعضای این فهرست را به شرح ذیل اعلام کرد:

۱_سیدمحمدرضا حسینی
۲_محمد خزاعی
۳_جعفر فرجی
۴_مجید حسینی
۵_علی عبدی
۶_حسین قرایی
۷_امیرجاویدپور
۸_هاشم داداش پور
۹_زهرا حیرانی شبانی پور
۱۰_سمیه السادات حسنی حلم
۱۱_سیدمهدی زریباف
۱۲_حامد عطاری
۱۳_سیدمرتضی محمودی
۱۴_اسماعیل احمدی
۱۵_رضا پوریافر
۱۶_نعمت اله حکیم
۱۷_سیدمرتضی حسینی
۱۸_حامد علامتی
۱۹_عرفان خسرویان چم پیری
۲۰_عبداله دارایی
۲۱_سیدمحمد موسوی گزافرودی

همچنین گزینه اصلح و مورد تایید ائتلاف بزرگ برای مردم برای انتخابات ریاست جمهوری آیت الله سید ابراهیم رئیسی است.

همچنین گزینه های مورد حمایت جبهه پایداری انقلاب اسلامی برای انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری تهران آیت الله اعرافی، آیت الله مصلحی و آیت الله دانش زاده مومن خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.