حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی:
تفرقه و عدم انسجام در جبهه پایداری، آرزویی دست نیافتنی برای اصلاح طلبان خواهد بود/ سر نخواستن روحانی دعواست

0 ۲۰۰

حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی در سخنان خود در جمع جوانان جنوب تهران گفت: امروز آنهایی که پس از انتخابات های سال ۹۲ و ۹۶ کاندیدای خود یعنی آقای روحانی را پیروز انتخابات می دیدند و خوشحال از این پیروزی، خودشان را با افتخار «تضمین روحانی» می دانستند، باید توضیح بدهند که دقیقا چرا رییس جمهور مورد حمایتشان طوری کشور را اداره کرده که ما شاهد یک ناکارامدی و بی تدبیری بی سابقه در اداره قوه مجریه هستیم؟

این آقایان و این رسانه های زنجیره ای و پیاده نظامشان بفرمایند که چرا رییس جمهور مورد حمایتشان اینگونه معیشت مردم را با اختلالات جدی روبرو کرده و در تنگنا قرار داده است؟

وقتی قصد و نیت جریانات سیاسی، صرفاً کسب قدرت سیاسی باشد، نتیجه اش این می شود که دولتی را بر سر کار می آورند که امروز به خودشان هم ثابت شده که در ناتوانی و ناکارامدی نظیر ندارد. دو جمله هم در حمایت از او ندارند که بگویند.

نمی شود در ایام انتخابات شخصی را مورد حمایت قرار دهیم و هنگامه ی پاسخگویی نسبت به عملکرد او که رسید، با فرار رو به جلو، دیگران را مورد تهاجم قرار دهیم.

دیگر کاملاً روشن است که با شکست ایده اداره کشور از طریق غربگرایی، آب به لانه شان افتاده و انواع و اقسام شکاف ها بین جریان دولت و حامیانش افتاده است و چون می خواهند شکافهای خودشان عیان نشود، دروغ هایی را منتشر می کنند که خودشان هم می دانند که هیچ پایه و اساسی ندارد.

البته با وجود همه این اختلافات، این هم دستاوردی است که با این همه اختلاف و شکافهای متعددی که بین اصلاح طلبان وجود دارد، همگی در یک نقطه اشتراک نظر دارند و آن «نخواستن روحانی» است. ولی دیگر برای این نخواستن ها دیر شده است.

اینها هر چقدر هم که امروز بر سر برائت از روحانی مسابقه بگذارند، باز هم مردم یادشان می ماند که چه کسی روحانی را در دامنشان گذاشت.

لذا جریان انقلابی باید هوشیار باشد و بداند که اینها برای اینکه رخنه های ایجاد شده در صفوف خودشان را پنهان کنند، تفرقه و اختلاف را به دیگران نسبت می دهند.

البته باید خطاب به اینها گفت که اتفاقا جبهه پایداری در تاریخ خودش هیچ وقت، به اندازه امروز متحد و یکصدا نبوده است.

هم بنده و هم مهندس محصولی به اتفاق تک تک دوستان در جبهه پایداری همگی هم قسم شده ایم که برای نجات کشور از ناکارآمدی غربگرایان تمام تلاش خودمان را بکنیم.

آرزوی خیلی از گروه های سیاسی است که مانند اعضای شورای جبهه پایداری همدل و هماهنگ باشند.

برای بازگرداندن قطار حرکت کشور به سمت عدالت محوری و جبران بی عدالتی های هشت سال گذشته، نه تنها جبهه پایداری متحد شده، بلکه به دنبال این است که به اتفاق همه نیروهای جریان انقلاب با تمسک به شاخص های گفتمان انقلاب اسلامی، کاندیدای اصلح را معرفی نماید.

قدر این اتحاد و انسجام را حتما می دانیم تا بتوانیم در بهار ۱۴۰۰ سایه سنگین تبعیض و بی عدالتی گسترش یافته توسط غربگرایان را از کشور دور کنیم.

در جبهه پایداری بر سر پیروی از ولایت اتفاق نظر داریم و همه اعضا بالاتفاق با آنهایی که امروز از مسیر ولایت خارج شده اند، هیچ قرابتی ندارند.

جبهه پایداری گفتمانی که دنبال می کند را قربانی نزدیکی به فلان شخصیت و بهمان چهره سیاسی نمیکند.

آنها که به دروغ می گویند مهندس محصولی دنبال آقای احمدی نژاد است بدانند که در آن زمان ایشان جزو اولین نفراتی در دولت بود که مقابل خط انحراف ایستاد.

هرکس به گفتمان مدنظر جبهه پایبند بود، ما با او متحدیم. هرکس با این گفتمان که همان گفتمان انقلاب اسلامی است، زاویه داشته باشد، ما نمی توانیم او و فعالیت هایش را تایید کنیم.

این گمانه زنی هایی هم که اخیراً در رسانه ها و محافل سیاسی مطرح می کنند، کذب است و جبهه پایداری کاملاً با تمسک به گفتمان انقلاب در اوج اتحاد و همبستگی قرار دارد.

تفرقه و عدم انسجام در جبهه پایداری، آرزویی دست نیافتنی برای اصلاح طلبان خواهد بود و شایعه سازان بهتر است که برای فرار از پاسخگویی دنبال سناریوهای دیگری باشند؛ چرا که مرغ پخته هم از این شایعات خنده اش می گیرد.

البته که با این حجم ناکارامدی که اینها از خود به نمایش گذاشته اند، بعید است بتوانند توجه مردم را به این اکاذیب جلب کنند.

به رسانه های اصلاح طلبان توصیه می کنم که بجای خیال پردازی کذب راجع به جبهه پایداری، بروند بررسی کنند که چه اتفاقی افتاده است که در دولت حتی برای کنترل قیمت تخم مرغ و کره ۱۰۰ گرمی در سطح معاون اول رییس جمهور جلسه برگزار می کنند و باز هم نمی توانند قیمت ها را کنترل کنند.

اگر این ناتوانی و بی تدبیری نیست، پس چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.