سخنگوی جبهه پایداری:
به دنبال وحدت گفتمانی با دیگر گروه های انقلابی هستیم

0 ۱۹۰

مجید متقی فر سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری سال آینده اظهار کرد: جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ از کسی حمایت خواهد کرد که بالاترین نمره را ضمن رای آوری، در احراز اصلح بودن مطابق شاخص های انقلابی داشته باشد و اعضای کابینه اش جزو توانمندترین ها برای حل مشکلات مردم بوده و همچنین دارای پیشینه ای درخشان در عملکرد باشند.

او ادامه داد: ما دنبال ایجاد شرایطی هستیم که در انتخابات آینده، جریان انقلابی نقش تعیین کننده ای داشته باشد تا نتیجه انتخابات به نفع مردم و نظام و انقلاب اسلامی رقم بخورد به نحوی که گفتمان عدالت در رفتار و کردار مسئولینِ اجرایی ظهور پیدا کند.

متقی فر گفت: جبهه پایداری علاوه بر پیگیری رویکرد گفتمان انقلابی و عدالت محوری و ارائه راه کار های برنامه ای برای حل مشکلات مردم با ارائه شاخص های انتخاب اصلح برای انتخاب شایسته ترین فرد برای ریاست قوه مجریه، با رصد دقیق شرایط جامعه و تحولات احتمالی، متناسب با اقتضائات موجود تصمیم نهایی خود را اعلام خواهد کرد و دال مرکزی و رویکرد اصلی، تحقق گفتمان عدالت و روی کار آمدن جریان کارآمد، دلسوز و انقلابی است و تلاش می کنیم جریانات اصولگرای انقلابی را حول همین محور جمع کنیم.

سخنگوی جبهه پایداری افزود: قطعا تقابل مستقیم ما در این دوره از انتخابات با گروه ها و جریان های غرب گرا، غیر انقلابی و ناتوانی خواهد بود که قریب به ۸ سال است که با تنبلی و وادادگی و اشرافی گری، فساد و رانت خواری و عدم توجه به ظرفیت های داخلی، کشور و مردم را در بی سابقه ترین فشار معیشتی قرار داده اند. امروز مسئول مصیبت ها و گرفتاری ها و مشکلات معیشتی مردم حاصل جمع دو جریان دگراندیش اصلاحات با همه طیف ها و گروه کارگزاران هستند که نه تنها پاسخگوی سیاست ها و عملکرد محنت زایشان نیستند، بلکه مصائب معیشتی مردم را گروگان گرفته اند. فلذا رسالت انقلابی اقتضا می کند شرایط و تحولات اجتماعی و سیاسی را رصد کنیم و بسان دیده بان هوشیار مراقبت کنیم تا دشمن بار دیگر از مسیر دیگری راه نفوذ طراحی ننماید و با اغواگری، چون گذشته مردم را فریب ندهد تا دوباره ناجوانمردانه بر گُرده مردم سوار نشود و مصائب ۸ سال گذشته را تکرار نکند و سرمایه های مادی و معنوی این ملت شریف را به حراج نگذارد.

او ادامه داد: بنابراین با هوشیاری تمام باید مراقب اوضاع بود تا دشمنان خارجی به کمک ایادی داخلی نتوانند رخنه در انتخابات ایجاد کنند و با سوءاستفاده از آلام موجود که حاصل عملکرد همین جریانات داخلی غیرخودی است، دوباره دست به کار شده و با ارائه آدرس غلط خدای ناکرده مسیر انتخابات را به بیراهه ببرند و تلخ کامی مردم را در ۸ سال گذشته تکرار کنند.

متقی فر بیان کرد: جبهه پایداری در این دوره از انتخابات همچون گذشته ارتباط حداکثری با دیگر گروه های اصولگرای انقلابی دنبال می کند و برای رسیدن به وحدت حداکثری مطابق شاخص های انقلابی از هیچ تلاشی دریغ ندارد و به لحاظ گفتمانی و تبیینی معتقدیم آنچه می تواند پاسخ روشن به شرایط و وضعیت موجود بدهد رویکرد گفتمان عدالت است. با عدالت عملیاتی می توان بساری از مشکلات را حل کرد و کارآمدی عدالت محور سخت ترین مشکلات را می تواند به آسانی حل نماید.

فعال اصولگرا گفت: درصدد هستیم با تبیین برنامه های اجرایی با رویکرد تحقق عدالت و ظلم ستیزی با دیگر گروه های انقلابی وحدت گفتمانی ایجاد کنیم تا زیر سایه هم افزائی انقلابی، وحدت پایدار را رقم بزنیم؛ بنابراین در این زمینه الگوی عملیاتی، چون ادوار گذشته انتخابات با دیگر گروه های هم سو در چهار مرحله پی خواهیم گرفت. اول وحدت حول عدم تخریب همدیگر، دوم وحدت حول ترویج گفتمان کلان عدالت به عنوان راه حل مشکلات مردم و البته این به معنای نادیده گرفتن مؤلفه های های مهمی، چون کارآمدی نیست، مرحله سوم وحدت در اعمال شاخص ها در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ و مرحله چهارم وحدت در رسیدن به گزینه اصلح رای آور.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.