بیانیه جبهه پایداری انقلاب اسلامی در پی اهانت هفته نامه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت پیامبر گرامی اسلام
توهین به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام(ص) گواهی دیگر بر دروغین بودن شعار تکراری حقوق بشر و احترام به ادیان و تمدن ها توسط غرب است

0 ۲۵۸

جبهه پایداری انقلاب اسلامی در پی اهانت هفته نامه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(صلی الله علیه و آله و سلم) بیانیه ای صادر کرد که متن آن به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
یُریدونَ لِیُطفِئوا نورَ اللَّهِ بِأَفواهِهِم وَاللَّهُ مُتِمُّ نورِهِ وَلَو کَرِهَ الکافِرونَ؛ «سوره مبارکه صف آیه ۸»

اقدام موهن و شرم آور اخیر هفته نامه فرانسوی شارلی ابدو در اهانت به پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد(صلی الله علیه و آله و سلم) و همچنین هتک حرمت قرآن کریم در سوئد از سوی مسلمانان و آزادگان جهان قطعاً محکوم است و واکنش امت اسلامی را در پی خواهد داشت.

این اقدامات توسط کسانی صورت می گیرد که اکنون دست های خود را از چپاول و غارتگری کوتاه می بینند و عرصه علم و سیاست و فرهنگ را پس از سال ها استعمار و استثمار ملت های مسلمان به پویایی اندیشه و تمدن اسلامی باخته اند و سودای استیلای دوباره خود را در سر می پرورانند.

در اقدام موهنی که توسط هفته نامه شارلی ابدو در کشور فرانسه صورت گرفت، امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه نیز با ژست «آزادی بیان» به میدان آمده و به صورت تمام قد از اقدام ضدبشری و ضداخلاقی این نشریه حمایت می کند.

از رئیس جمهور فرانسه باید این سوال را پرسید آیا دادگاه های فرانسه در ذیل مسئله «آزادی بیان» اجازه می دهند که نشریات و رسانه های فرانسوی در مورد موضوع «هلوکاست» فقط سوال بپرسند؟ اگر قرار نیست رئیس جمهور در توهین به ادیان و مذاهب مطالب نشریات کشور متبوع خود را داوری و قضاوت کند، چرا روژه گارودی فرانسوی که منکر هلوکاست شد به زندان محکوم شد و زیر شدیدترین مجازات های دولت متبوع فرانسه قرار گرفت؟! پس استفاده ابزاری کشورهای غربی از آزادی بیان و به بازی گرفتن واژه آزادی بیان جفایی بزرگی بر انسانیت و حرّیت و آزادی است.

از سوی دیگر، اظهارات رئیس جمهور فرانسه سند دیگری در اثبات وجود دست های پلید و شوم برای سازماندهی اقدامات توهین آمیز و موهن علیه مسلمانان است که باید این اقدام آنها را در تداوم هجمه ای فرهنگی دید که در سال های اخیر از سوی محافل پیدا و پنهان صهیونیسم و اجیرشدگان آنها و با چراغ سبز دولت های غربی صورت گرفته است.

بر همین اساس هتک حرمت به قرآن کریم در کشور سوئد را باید قطعه دیگری از پازل همان محافل پیدا و پنهان صهیونیست و صحنه گردانی کشورهای غربی دانست. اقدامی که در سوئد رخ داده تحت تاثیر القائات اسلام ستیزانی است که تحت عنوان آزادی بیان، نسبت به دین اسلام و مهاجرانی که از خشونت های دست پروردگان غربی ها از جمله داعش به اروپا پناه آورده اند، نفرت پراکنی می کنند.

دشمنان امت اسلامی و در راس آن ها رژیم صهیونیستی، آمریکا و دیگر حامیان استکبار جهانی غرب متوحش برای مقابله با استقبال جهانیان از اسلام ناب محمدی (ص) و ممانعت از استقبال جوانان کشور های اروپایی به دین مبین اسلام با وقیحانه ترین حالت به مقابله با این رویکرد برآمده اند و در کشور های غربی که برای آزادی های مسلم شهروندان خود کمترین ارزشی را قائل نیستند با سوءاستفاده از لفظ آزادی بیان، افرادی که فطرت شان مسخ شده است را به اهانت به مقدسات اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه وآله وسلم) تشویق می کنند.

توهین به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام(ص) و قرآن کریم که با هدف اسلام ستیزی و تقویت پروژه اسلام هراسی و تفرقه افکنی میان مسلمانان و معرفی چهره نازیبا از دین مبین اسلام و نبی مکرم آن تکرار شده و احساسات و عواطف تمامی مسلمانان، موحدان و آزادی خواهان را جریحه دار کرد، گواهی دیگر بر دروغین بودن شعار تکراری حقوق بشر و احترام به ادیان و تمدن ها توسط غرب است.

بنابراین در چنین شرایطی که دست رژیم صهیونیستی، آمریکای جنایتکار و دولت های غربی به وضوح عیان شده است. وزارت امور خارجه کشور نباید صرفاً به موضع گیری توسط سخنگوی دستگاه خود اکتفا کند و مقابله با این اقدامات موهن را از سوی مجامع بین المللی و حقوق بشری پیگیری نماید و نتایج آن را به مردم عزیز ایران اسلامی گزارش دهد.

علاوه بر این، دستگاه دیپلماسی کشور علاوه بر اینکه این موضوع را به صورت حقوقی در مجامع بین المللی پیگیری می کند باید تلاش کند تا هر چه زودتر این موضوع در دستورکار سازمان همکاری اسلامی قرار گیرد تا بار دیگر شاهد اینگونه اقدامات موهن و توهین های آشکار نباشیم.

جبهه پایداری انقلاب اسلامی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.