حاجی دلیگانی:
موانع تولید رفع شود/ تولیدکنندگان کیفیت کالاهای خود را ارتقا دهند

0 ۱۶۱

حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به نام گذاری سال جدید تحت عنوان “جهش تولید” از سوی مقام معظم رهبری، اظهار داشت: همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، جهش تولید باید به گونه ای باشد که مردم هم آن را به وضوح در زندگی خود مشاهده کنند.

وی با بیان اینکه تولیدکنندگان باید در سال جدید کیفیت کالاهای خود را ارتقا دهند، گفت: از سوی دیگر، دولت و مسئولان ذیربط باید موانع تولید را از سر راه تولیدکنندگان بردارند و از آنان حمایت ویژه کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه علی رغم رونق تولید، همچنان در برخی جاها شاهد موانعی سر راه تولید هستیم، تصریح کرد: در صورتی که این موانع برداشته شود، قطعاً در سال جدید شرایط بهتری برای تولید و به عبارت بهتر جهش تولید محقق خواهد شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با جهش تولید، قطعاً شاهد افزایش اشتغال خواهیم بود و لازمه این مسئله آن است که موانع تولید برداشته شود.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در سال ۹۸، زمینه تولید تا حد بسیار زیادی فراهم شد و در سال ۹۹، مسئولان باید با همکاری یکدیگر شرایط را برای جهش تولید فراهم آورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.