مسئولان غربگرا از توان داخلی برای مقابله با کرونا غافلند

0 ۱۶۸

سیدمحمدجواد ابطحی درباره راهکارهای مقابله با کرونا اظهار داشت: در وهله اول باید ناهماهنگی هایی که در تصمیم گیری های برخی از مسئولان برای مقابله با این بیماری وجود دارد، مدیریت شود تا از این طریق بتوانیم این مرحله سخت را بگذرانیم.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با انتقاد از مسئولانی که راهکار حل بیماری کرونا را رفع تحریم ها می دانند، گفت: این افراد غرب گرا هستند و ذره ای به حفظ استقلال کشور اهمیت نمی دهند و به دنبال آن هستند که نفوذ غربی ها بیش از پیش در کشور سیطره پیدا کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این افراد با این مطالب خود بیش از پیش ماهیت خود را افشا می کنند و نشان می دهند قبله گاه آنها کشورهای غربی و آمریکا است.

ابطحی بیان کرد: بسیاری از کشورهای همسو با آمریکا در مقابله با کرونا و تهیه تجهیزات بهداشتی در مضیقه هستند و با وجود اینکه این کشورها تحت تحریم های آمریکا نیستند اما آمریکا فقط به منافع خودش توجه می کند حتی به کشورهای نزدیک و متحد خود هم وفادار نیست.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کشور ما سال هاست تحت تحریم های متعدد دشمنان است اما ما توانستیم این تحریم ها را به فرصت تبدیل کنیم و این مساله باعث فعال شدن شرکت های دانش بنیان شده و از نظر تجهیزات پزشکی هم به خودکفایی رسیده ایم و نیازی به کمک های کشورهای غربی نداریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.