نصرالله پژمانفر:
راه نجات کشور، جهش تولید است/ دولت از تصدی گری دست بردارد

0 ۱۴۴

حجت الاسلام نصرالله پژمانفر با اشاره به نام گذاری سال جدید تحت عنوان «جهش تولید» از سوی مقام معظم رهبری، گفت: همه مسئولان به ویژه دولت و مجلس باید برای اجرا کردن شعار سال و تسریع در روند تولید، تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان طی سال های اخیر تلاش کرده اند تا به اقتصاد کشورمان لطمه وارد کنند، افزود: توجه به ظرفیت های داخلی می تواند به روند تولید شتاب بسیار زیادی دهد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تسریع در روند تولید و تکیه بر ظرفیت های داخلی یکی از راهکارهای اصلی برای مقابله با جنگ اقتصادی است.

وی با بیان اینکه مصرف کالاهای ایرانی راهکاری اساسی برای تحقق شعار سال است، تاکید کرد: ما باید از تولیدات داخلی خودمان استفاده کنیم که در صورت تحقق این مسئله، قطعاً تأثیر آن را در بهبود شرایط اقتصادی کشور و به ویژه بهبود وضعیت اشتغال خواهیم دید.

پژمانفر با تاکید بر اینکه جهش تولید مستلزم این است که مجلس قوانین دست و پاگیر را اصلاح و حذف کند، تصریح کرد: دستگاه های ذیربط باید در سال ۹۹ به خوبی از تولید و تولیدکننده، حمایت کنند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راه نجات و پیشرفت کشور جهش تولید است، تصریح کرد: متأسفانه ما شاهد رقابتی نابرابر بین کالاهای وارداتی و داخلی هستیم و هزینه هایی که بر تولید داخل فشار وارد می کند، باعث می شود که تولیدکنندگان داخلی انگیزه ای برای کار نداشته باشند.

وی با اشاره به اینکه دولت باید در سال جدید در جهت کاهش هزینه های سربار بخش تولید گام بردارد، گفت: دولت باید از تصدی گری در بخش اقتصادی دست بردارد و صرفاً به حمایت از تولیدکنندگان بپردازد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.