سوابق و فعالیت های نامزدهای جبهه پایداری در تهران

0 ۱۱

خلاصه رزومه نامزدها:

۱-مرتضی آقاتهرانی (کد نامزد ۱۶۸۶)

متولد ۱۳۳۶ – حوزه تخصصی: سیاستگذاری فرهنگی و روان شناسی خانواده

دکترای فلسفه عرفان از دانشگاه بینگ همتن آمریکا

عضو هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)

نماینده مردم تهران در مجلس هشتم و نهم و رئیس کمیسیون فرهنگی و رئیس مجمع نمایندگان تهران

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عای فضای مجازی

ریاست هیئت امناء مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری

رئیس کمیسیون بین المجالس در روسیه

دبیر و عضو شورای مرکزی نخبگان حوزه علمیه قم

مولف ۳۴ عنوان کتاب

استاد حوزه و دانشگاه

۲-سید محمود نبویان (کد نامزد ۸۵۵۹)

متولد ۱۳۴۴ – حوزه تخصصی: سیاست خارجی و معاهدات بین المللی

جانباز دفاع مقدس

دکترای فلسفه تطبیقی از موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)

عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)

نماینده مردم تهران در مجلس نهم و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات

قائم مقام پژوهشگاه اندیشه سیاسی اسلام مجلس خبرگان رهبری

رئیس پژوهشگاه مطالعات تقریبی و معاون فرهنگی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

۳-محمد سلیمانی (کد نامزد ۵۵۲۴)

متولد ۱۳۳۳ – حوزه تخصصی: ارتباطات، صنایع، فناوری، علوم و آموزش عالی

برادر دو شهید

دکترای الکترونیک مخابرات از دانشگاه پیروماری کوری پاریس

استاد تمام دانشگاه علم وصنعت ایران و استاد نمونه کشوری

وزیر ارتباطات دولت نهم و عضو کمیسیون های زیربنایی و ارتباطات

نماینده مردم تهران در مجلس نهم و عضو کمیسیون صنایع

معاون دانشجویی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی

پایه گذار صنعت طراحی و ساخت ماهواره

مولف ۱۹ کتاب و ۳۰۰ مقاله علمی

۴-وحید یامین پور (کد نامزد ۸۹۴۶)

متولد ۱۳۵۹ – حوزه تخصصی: فرهنگ و رسانه

دکترای حقوق جزا دانشگاه امام صادق (علیه السلام)

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی

دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری

مدیرکل مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت کشور

مدیرکل مطالعات فرهنگی مجلس شورای اسلامی

معاون پژوهشی دانشکده خبر

۵-رضا تقی پور انوری (کد نامزد ۲۵۹۴)

متولد ۱۳۳۶ – حوزه تخصصی: صنایع الکترونیک، فناوری های صنایع فضایی و فضای مجازی

دکترای علوم پیشرفته مدیریت از دانشگاه بوردو فرانسه

کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت ایران

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت دهم و نائب رئیس کمیسیون زیربنایی

معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران در دولت نهم

عضو حقیقی منتخب مقام معظم رهبری در شورای عالی فضای مجازی کشور

عضو و سخنگوی دوره چهارم شورای اسلامی شهر تهران

قائم مقام مدیرعامل و عضو شورای عالی صنایع الکترونیک ایران

۶-غلامحسین رضوانی (کد نامزد ۴۹۱۶)

محل تولد ۱۳۳۵ – حوزه تخصصی: برنامه ریزی و سیاستگذاری راهبردی،کارآفرینی و اشتغال

کارشناسی ارشد مهندسی برق از دانشگاه تربیت مدرس

عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر

قائم مقام سازمان برنامه و بودجه کشور دولت نهم

قائم مقام امور اقتصادی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور (دولت نهم و دهم)

معاون تولیدی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

سرپرست معاون برنامه ریزی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور

ریاست موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

۷-الیاس نادران (کد نامزد ۸۵۱۶)

متولد ۱۳۳۴ – اقتصاددان و سیاستگذار حوزه اقتصاد عمومی

رزمنده و جانباز انقلاب اسلامی

دکترای اقتصاد عمومی از دانشگاه کلرمون فران فرانسه

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران

نماینده مردم تهران در مجلس هفتم، هشتم و نهم و نایب رئیس کمیسیون تلفیق برنامه چهارم و عضو کمیسیون اقتصاد

دبیر کمیسیون اقتصاد کلان مجمع تشخیص مصلحت نظام

۸-سید نظام الدین موسوی (کد نامزد ۸۴۱۷)

متولد ۱۳۵۱ – حوزه تخصصی: رسانه، مطبوعات و فضای مجازی،دیپلماسی عمومی

دانشجوی دکترای مطالعات منطقه ای دانشگاه تهران

فعال سابق دانشجویی و مسئول بسیج دانشجویی

مدیرعامل و مدیرمسئول موسسه خبرگزاری فارس

معاون ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی

مدیرمسئول روزنامه جوان

رئیس شورای فرهنگی و رئیس شورای اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام (ره)

موسس و مدیرعامل خبرگزاری دانشجو

عضو هیئت مدیره موسسه اجتماعی احسان برکت

۹-سید محمدجواد ابطحی (کد نامزد ۱۱۷۲)

متولد ۱۳۳۵ – حقوق دان

کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس هشتم و دهم و عضو کمیسیون های آموزش و تحقیقات، اصل نود، شوراها و امور داخلی کشور، فرهنگی و تدوین آیین نامه داخلی مجلس

عضو ناظر مجلس بر شورای سیاستگذاری مدارس و مراکز غیر دولتی

مدرس دانشگاه

۱۰-رسول جلیلی (کد نامزد ۲۸۵۲ )

متولد ۱۳۴۰ – حوزه تخصصی: فناوری، فضای مجازی، کارآفرینی و زیست بوم دانش بنیانی

دکترای کامپیوتر از دانشگاه سیدنی استرالیا

عضو حقیقی منتخب مقام معظم رهبری در شورای عالی فضای مجازی کشور

بنیانگذار ۶ شرکت دانش بنیان کشوری

مدیرامور بین الملل دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف

سردبیر مجله بین المللی انجمن رمز ایران و مولف بیش از ۱۸۰ مقاله علمی

۱۱-علی خضریان (کد نامزد ۴۴۸۵)

متولد ۱۳۶۳ – حوزه تخصصی: رسانه و سیاست داخلی و بین المللی

کارشناسی ارشد علوم سیاسی از دانشگاه مفید

فعال سابق دانشجویی و عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور

موسس و مدیرمسئول پایگاه خبری «خبرنامه دانشجویان ایران»

سردبیر و قائم مقام مدیرمسئول سابق روزنامه فرهیختگان

سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها

۱۲-سید مهدی زری باف (کد نامزد ۵۱۶۴)

متولد ۱۳۴۲ – اقتصاددان و سیاستگذار حوزه اقتصاد اسلامی و اقتصاد مقاومتی و عدالت محور

دکترای علوم اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبائی

رزمنده دفاع مقدس

عضو هیئت علمی دانشگاه

رئیس مرکز مطالعات و مبانی اقتصاد بومی

مشاور معاونت اقتصادی وزارت اقتصاد و دارایی در دولت نهم

مشاور معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور

عضو مجمع عالی اقتصاد مقاومتی

۱۳-روح اله ایزدخواه (کد نامزد ۱۹۱۶)

متولد ۱۳۵۸ – حوزه تخصصی: اقتصاد، حکمرانی، توسعه اشتغال و کارآفرینی و بازرگانی

دکترای مدیریت فناوری-سیاستگذاری از دانشگاه علامه طباطبایی

عضو شورای راهبردی و معاون آموزشی شبکه کانون های تفکر ایران (ایتان)

رییس مرکز رصد صنعت در سازمان مدیریت صنعتی

مشاور معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره)

سرپرست مرکز مطالعات مدیریت جهادی دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام

۱۴-بیژن نوباوه وطن (کد نامزد ۸۶۷۷)

متولد ۱۳۳۸ – حوزه تخصصی: رسانه و مسائل فرهنگی و رادیو تلویزیون

جانباز دفاع مقدس

کارشناسی ارشد تهیه و تولید سیما از دانشکده صدا و سیما

نماینده مردم تهران در مجلس هشتم و نهم و عضو کمیسیون فرهنگی

مدیر دفتر سیاسی در نیویورک و انگلیس و سازمان ملل

مدیر مسئول روزنامه ی عصر ایرانیان

خبرنگار و مجری تلویزیون

۱۵-علی جعفری (کد نامزد ۲۷۲۶)

متولد ۱۳۶۵ – حوزه تخصصی: حقوق عمومی، سیاست خارجی

دانشجوی دکترای حقوق عمومی دانشگاه تهران

فعال سابق دانشجویی و دبیر اسبق اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی کشور

مسئول کارگروه حقوق و کارگروه مبارزه با مفاسد اقتصادی و شفافیت دفتر نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی

عضو کارگروه سیاست خارجی و دیپلماسی اقتصادی شورای راهبردی روابط خارجی

مشاور فرمانده قرار فرهنگی اجتماعی حضرت بقیه الله الاعظم(عج)

مشاور حقوقی فرمانداری شیراز

عضو و دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس

مدرس دانشگاه

۱۶-فاطمه آلیا (کد نامزد ۱۸۸۷)

متولد ۱۳۳۵ – حوزه تخصصی: زنان، سیاست داخلی و مسائل فرهنگی

رزمنده دفاع مقدس

کارشناسی ارشد علوم سیاسی

نماینده مردم تهران در مجلس هفتم، هشتم و نهم و عضو کمیسیون های امنیت ملی و سیاست خارجی، اجتماعی ، شوراها و امور داخلی

قائم مقام امور زنان سازمان صدا و سیما

مدرس دانشگاه

۱۷-زهره سادات لاجوردی (کد نامزد ۱۲۱۲)

متولد ۱۳۴۳ – حوزه تخصصی: زنان و مسائل فرهنگی

فرزند شهید

کارشناسی ارشد الهیئت از دانشکده اصول الدین

مدیرکل حوزه ریاست، مدیر سیاسی فرهنگی، مدیر آموزش و مشاور امور ایثارگران مرکز امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری

مدرس دانشگاه

۱۸-آسیه کلاته (کد نامزد ۷۱۷۹)

متولد ۱۳۶۲ – حوزه تخصصی: برق و انرژی وفعال حوزه زنان

دانشجوی دکترای مهندسی برق- الکترونیک

فعال سابق دانشجویی و عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور

عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی قم

مشاور معاونت فرهنگی سازمان هوافضای وزارت دفاع

دبیر و عضو هیئت موسس «کانون ریحانه» و «موسسه بانوان تراز انقلاب اسلامی»

رتبه برتر ریاضی المپیاد علمی

۱۹-بتول نامجو (کد نامزد ۸۵۵۱)

متولد ۱۳۴۹ – حوزه تخصصی: بهداشت و درمان و امور اجتماعی

فرزند و خواهر شهید

دکترای پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمان

دبیر شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده در شورای عالی انقلاب فرهنگی

عضو دوره دوم شورای اسلامی شهر کرمان

۲۰-زهرا ابوالحسنی (کد نامزد ۱۱۷۸)

متولد ۱۳۶۱ – حوزه تخصصی: سیاستگذاری علم و فناوری

دکترای سیاستگذاری علم و فناوری از دانشگاه تربیت مدرس

عضو هیئت علمی و مدیر گروه جامعه و پیشرفت پژوهشکده مطالعات فناوری

عضو گروه مشاوران جوان ریاست جمهوری در دولت نهم

مسئول سیاسی سابق بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران

۲۱-محمدصادق شهبازی راد (کد نامزد ۵۷۵۲)

متولد ۱۳۶۵ – حقوق دان و فعال اجتماعی

کارشناسی ارشد جامعه شناسی

فعال سابق دانشجویی و دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی کل کشور

۲۲-ابوالفضل عفت نژاد (کد نامزد ۶۵۴۶)

متولد ۱۳۶۵ – حوزه تخصصی: مدیریت، برنامه ریزی و سیاستگذاری عمومی

فعال سابق دانشجویی و دبیر انجمن اسلامی دانشگاه

دانشجوی دکترای مدیریت دولتی در دانشگاه علم و صنعت ایران

مدیرکل امور اداری کمیته امداد امام خمینی (ره)

معاون اداری و مالی موسسه فرهنگی هنری آهنگ آتیه (سازمان تأمین اجتماعی)

مدیر اداری، پشتیبانی و منابع انسانی شرکت بیمه آتیه سازان حافظ

مدیر اجرایی اندیشکده راهبردی برهان (مجتمع رسانه ای اطلس)

مدرس دانشگاه

۲۳-مهدی صرامی (کد نامزد ۵۹۶۲)

متولد ۱۳۶۰ – حوزه تخصصی: رسانه، مطبوعات و فضای مجازی

کارشناسی ارشد برنامه ریزی توسعه از دانشگاه علامه طباطبایی

کارشناسی مهندسی هوافضا از دانشگاه صنعتی شریف

مشاور فضای مجازی معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

مدیرعامل سازمان مردم نهاد مجمع فعالان فضای مجازی

مسئول کارگروه مطبوعات بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء(عج)

مشاور رییس مرکز ملی فضای مجازی

قائم مقام مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مشاور معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد و مسئول اداره خبرگزاری های داخلی

مسئول ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایرانی

۲۴-محمدحسین طاهری آکردی (کد نامزد ۶۱۷۱)

متولد ۱۳۵۴ – حوزه تخصصی: امور ادیان، روابط بین الملل و حکمرانی

دکترای ادیان و عرفان از موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره)

عضو هیئت علمی موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره)

مسئول مرکز آموزش های مجازی و مدیر دفتر برنامه ریزی و ارزیابی آموزشی موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره)

عضو شورای منطقه اروپای غربی حوزه علمیه قم

۲۵-محمدرضا باقرزاده اول (کد نامزد ۱۹۶۴)

متولد ۱۳۴۴ – حوزه تخصصی: فقه و حقوق و علوم سیاسی

رزمنده دفاع مقدس

دکترای علوم سیاسی از موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره)

عضو هیئت علمی موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره)

معاون پژوهشی مدرسه تخصصی فقه و اصول جامعه المصطفی

مسئول مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه های علمیه

سردبیر فصلنامه فقه و اصول در جامعه المصطفی العالمیه (ص)

سردبیر فصلنامه معرفت حقوقی در موسسه امام خمینی ره

عضو بسیج حقوق دانان

مولف ۹ عنوان کتاب و ۵ عنوان مقاله علمی

استاد حوزه و دانشگاه

۲۶-فیروز اصلانی (کد نامزد ۱۵۸۷)

متولد ۱۳۳۸ – حوزه تخصصی: حقوق و علوم سیاسی

دکترای اندیشه سیاسی از پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی

عضو هیئت علمی و مدیر گروه حقوق عمومی دانشگاه تهران

سرپرست مرکز مطالعات عالی انقلاب اسلامی

عضو کمیته حقوق دفتر گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی

۲۷-سعید کرمی (کد نامزد ۷۲۷۴)

متولد ۱۳۵۴ – حوزه تخصصی: حقوق، مسکن و شهرسازی

دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه خوارزمی تهران

فعال سابق دانشجویی و مسئول بسیج دانشگاه

عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور

سرپرست شهرداری اسلامشهر

مدیرحقوقی شهرداری اسلامشهر

دبیر حقوقی و قوانین سازمان اوقاف کل کشور

معاون علمی و مشاور حقوقی انتشارات امیرکبیر (سازمان تبلیغات اسلامی)

۲۸-احمد سلطانی شیخ علائی (کد نامزد ۵۴۲۱)

متولد ۱۳۶۱ – حوزه تخصصی: سیاستگذاری فرهنگ و آموزش عالی و امور مساجد

کارشناسی ارشد تاریخ تشیع

دبیر طلاب انقلابی شهرستان اسلامشهر

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بهارستان

معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید رجائی

مدرس دانشگاه

۲۹-مجتبی ابراهیمی (کد نامزد ۱۱۵۴)

متولد ۱۳۶۱ – حوزه تخصصی: مدیریت راهبردی و سیاستگذاری فرهنگی

دانشجوی دکترای مدیریت راهبردی دانشگاه عالی دفاع ملی

معاون اداری و طرح و برنامه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز

معاون حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

فعال سابق دانشجویی و دبیرکل جامعه اسلامی دانشجویان کل کشور

۳۰-محمدحسن حسین زاده (کد نامزد ۲۹۶۵)

متولد ۱۳۵۸ – حوزه تخصصی: علوم راهبردی، سیاست خارجی، امنیت ملی، پدافند غیرعامل و امدادرسانی

دکترای امنیت ملی از دانشگاه عالی دفاع ملی

معاون امور استانها و دبیر کارگروه سیاست خارجی دبیرخانه کمیته دائمی پدافند غیرعامل

معاون طرح و برنامه و آموزش جمعیت هلال احمر

دبیر کارگروه سیاست خارجی و دیپلماسی عمومی در شورای مشاوران نهادریاست جمهوری

مدیرکل مرکز نخبگان و دانش پژوهان

مشاور امور نخبگان معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران

مدیر امور استان ها ستاد اقامه نماز کشور

مدرس دانشگاه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + نوزده =