بیانیه جبهه پایداری انقلاب اسلامی به مناسبت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

0 ۵۰۴

جبهه پایداری انقلاب اسلامی انقلاب اسلامی بیانیه ای را به مناسبت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی منتشر کرد.

متن کامل این بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«الَّذِینَ آمَنُواْ وَهَاجَرُواْ وَجَاهَدُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنفُسِهِمْ أَعْظَمُ دَرَجَهً عِندَ اللّهِ وَأُوْلَئِکَ هُمُ الْفَائِزُونَ»
«کسانی که ایمان آورده و هجرت کرده و در راه خدا با مال و جانشان به جهاد پرداخته اند نزد خدا مقامی هر چه والاتر دارند و اینان همان رستگارانند»

در زمانه ای که ظلمت و تاریکی مادّیت و مادّی گرایی تمام جهان را فراگرفته بود و مکاتب الحادی و اومانیستی هریک به گونه ای بساط بی دینی و مقابله با خداپرستی و معنویّت را با زور سلطه جهانی شان پهن و گسترده کرده بودند؛ در زمانه ای که لیبرال سرمایه داری آدم خوار غربی با ظاهر دموکراتیک ادعای پایان جهان و حکومت جهانی داشت؛ در زمانه ای که آژانس یهود و صهیونیزم جهانی چنگالش را در سرزمین های اسلامی فرو کرده بود و دولت ها و امّت اسلامی را به بردگی و ذلَت فرا می خواند و کسی را یارای مبارزه ی با او نبود؛ در چنین اوضاعی خداوند بزرگ ترین نشانه خود در قرون اخیر و عظیم ترین معجزه ی خاضع کننده ی خود را در این سرزمین الهی تحقق بخشید: «فَإِذَا جَاءَ وَعْدُ أُولَاهُمَا بَعَثْنَا عَلَیْکُمْ عِبَادًا لَنَا أُولِی بَأْسٍ شَدِیدٍ فَجَاسُوا خِلَالَ الدِّیَارِ وَکَانَ وَعْدًا مَفْعُولًا»(سوره اسراء- آیه ۵)

ملّت ایران، این بندگان شایسته ی خدا، با اراده هایی پولادین و با راهبری مردی از تبار انبیاء و اولیاء برانگیخته شدند و به نام خدا سیلی تحقیرکننده ای بر چهره ی ابرقدرت های مسلط و طواغیت آن زمانه وارد کرده و استعمار و استکبار و استبداد را باهم به زیر کشیده و پرچم توحید را برافراشتند.

در تمام چهل ویک سال گذشته، تمام غرب و شرق و ایادی و نوکران و شیفتگان داخلی شان و جای پنجه ی آن سیلی تحقیرکننده را با انواع فتنه ها، ترورها و جنگ افروزی ها و توطئه های رنگین برطرف سازند و البته در برابر اراده ی الهی این ملت ناتوان بودند و هستند.

آخرین نشانه ی این عجز را جهانیان در ایّام الله تشییع خیره کننده و بی نظیر تاریخی پیکر مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی به چشم دیدند. حاج قاسم بزرگ ترین همایش ده ها میلیونی حمایت از راهبرد مقاومت فعال در منطقه را پشت پیکر پاکش را برپا کرد تا سازش خواهان و ذلت طلبان از همیشه رسواتر و عصبانی تر باشند. اگر امام روح الله(ره) در سال ۴۳ با دست خالی و با اتکای به اراده ی الهی فرمود «شاه باید برود» و رفت، امروز هم امام سیّدعلی خامنه ای با اتکای به همان منبع لایزال الهی می فرماید «آمریکا باید از منطقه برود» و امروز نشانه های این اخراج و فرار را همگان می بینند.

اگر آن روز خمینی کبیر می فرمود «منفورترین فرد نزد ملت ایران، رئیس جمهور آمریکاست»، امروز می بینیم که او به واقع منفورترین فرد نزد همه ی ملت های منطقه و کل جهان شده است.

امروز ایران اسلامی به برکت خون شهیدان و استقامت و پایداری عموم ملت ایران و علی الخصوص خانواده ی ایثارگران از همیشه الهام بخش تر و قوی تر شده است. امروز مکتب سلیمانی ساز انقلاب اسلامی شجره ی تنومند و پرثمری شده و دستاوردهای بزرگی برای آزادی ملّت ها به ارمغان می آورد و به قول رهبر عزیزمان حالا حالاها برای اربابان دنیا دردسرآفرین خواهد بود.

در پایان با بیان اینکه انقلاب اسلامی، این روزها به ۴۱ سالگی خود می رسد و این اولین سالگرد در دوره ی پرتلاطم و البته پربرکت گام دوم است، جبهه پایداری انقلاب اسلامی از عموم ملت شریف و شهیدپرور ایران اسلامی دعوت می نماید تا با حضور در راهپیمایی بزرگ سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ماه که مصادف با ایّام اربعین شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شده، مشت محکمی به دهان دشمنان کوبیده و موجب ارتقای امنیت، استقلال و آرامش ایران اسلامی گردند.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
جبهه پایداری انقلاب اسلامی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.