باز هم لیست از اتاق دربسته بیرون آمد

0 ۱۵۴

مجتبی ابراهیمی: عدم تکرار فرآیندهای قبلی بستن لیست و پرهیز از بسته شدن لیست در اتاق دربسته عاملی بود که جمعی از جوانان انقلابی را مجاب کرد در دورهمی حدود ۸ ماهه بی حاصل شرکت کنند.

فرآیندهایی طراحی شد و با وجود نقاط ضعف و ابهام ولیکن خالصانه توسط اعضای شورای ائتلاف و دست اندرکاران هیات اجرایی پیش رفت. چندین نوبت رای گیری، مجمع چند هزار نفره مصاحبه های اختصاصی، و…با شدت و ضعف پیش رفت.

یک لیست مورد توافق شورا منتشر شد و توئیت دوشنبه عصر آقای خاص پشت پا به همه قول و قرارها و اخلاق مداری ها بود. حقیر بعنوان عضو شورای ائتلاف که همزمان عضو شورای یک استان بودم چند نکته مختصر برای جوانانی که در آینده در این مسیر می آیند عرض می کنم که واقعیات تحریف نشود.

۱- رویگردانی بوجود آمده در بدنه نیروهای انقلابی محصول قلدرمابی و بی اخلاقی یک جریان خاص درون شورای ائتلاف است و انداختن گناه این تفرقه گردن دیگران خلاف واقع است.
۲- اصلاح اقتصادی لیست اسم رمز عملیات عهد شکنی است برای آنکه آقای قالیباف سهم بیشتری در لیست داشته باشند.
۳- به بنده و آقای جعفری گفته شود شورا تصمیم گرفت به شما رخصت دهد در سایر لیست ها باشید و هر چه تلاش کردیم کسی در این چند روز توضیح روشنی به ما نداد کما اینکه میدانیم و میدانند
۴- از دوستان جبهه پایداری تشکر میکنم که بنده و برخی جوانان دیگر را در لیست خود قرار دادند.
۵- عقب نشینی تاریخی شورای ائتلاف از موضع به حق و مطابق با روال خود و ذبح اخلاق در فرآیند بستن لیست در اتاق دربسته برکت کار را از بین خواهد برد، نتیجه هر چه باشد.
۶- امیدوارم دوستان شورای ائتلاف به جای برنامه ریزی به جهت ماله کشی سیاسی بر روی اتفاقات رخ داده اخیر به تبلیغ و تبیین لیست خود بپردازند و یادشان باشد در هیچ انتخاباتی بعد از این جوانان مومن و انقلابی به اینجور ائتلافها و دورهمی های از قبل بسته شده روی خوش نشان نخواهند داد و تاریخ مصرف این حرکات در دوشنبه سیاه به پایان رسید.

بنده عضو هیچ حزبی و وابسته به هیچ فردی و جناحی نیستم و لذا در این تضییع حقی که از بنده و برخی جوانان شد، شکایت پیش خدای متعال میبریم و مسیر پربهجت انقلاب را ادامه می دهیم و آقایان بمانند و حق الناسی که بر عهده شان ماند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.