دبیرکل جبهه پایداری:
اگر مجلس ایستادگی کند دولت نمی تواند هر کاری دلش خواست انجام دهد/ افتضاح است که یک سوم نمایندگان پرونده مالی دارند

0 ۱۶۴

حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی درباره انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و وظیفه مردم در این باره اظهار داشت: مردم باید محکم پای انتخابات بیایند و همه بدانند که این حضور گسترده، مشت محکم بر دهان استکبار جهانی و آمریکایی ها است.

وی با اشاره به انتخابات هفته آینده مجلس و مردم ایران گفت: باید در انتخاب نمایندگان خود دقت کرده و انتخاب صحیحی را داشته باشیم.

دبیرکل جبهه پایداری تصریح کرد: نباید ما شاهد مجلسی باشیم که بعد از ۴ سال بگویند ۹۰ نفر از نمایندگان رد صلاحیت شده و پرونده مالی دارند که خیلی افتضاح است.

درباره شاخص های نمایندگان مجلس اظهار داشت: نماینده مجلس باید فتنه ستیز، انحراف ستیز، فسادستیز بوده و شفاف باشد.

وی با بیان اینکه فتنه ها نظام اسلامی را خراب می کند، افزود: وکیل مردم در مجلس نباید اهل فساد مالی باشد و باید در زمینه شفافیت مالی، شفافیت اقتصادی و شفافیت سیاسی پیش قدم باشد. ضمن اینکه باید رأی نمایندگان در پارلمان مشخص بوده و درباره آن پاسخ دهد.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی تصریح کرد: اگر آرای نمایندگان شفاف باشد مردم متوجه خواهند شد که نماینده آنها اهل زدو بند است؟ اهل فریب است یا خیر؟

آقاتهرانی گفت: نماینده مجلس باید ولایتمدار، کارآمد و پرکار باشد. ضمن اینکه اگر این نماینده جوان، کارآمد و فهیم باشد بسیار مهم است لذا تنها شاخصه جوان بودن ملاک نیست. ضمن اینکه اگر آن نماینده هم پیر و کارآمد باشد مشکلی ندارد به شرطی که متخصص و مجرب باشد.

وی اظهار امیدواری کرد که مردم در ۲ اسفندماه پای صندوق های رأی حاضر شده و رأی گسترده ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی بدهند.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی تصریح کرد: مجلس یازدهم باید به مراتب نسبت به مجالس قبلی بهتر باشد.

آقاتهرانی با تأکید بر آنکه هر قدر مجلس قوی باشد دولت هم قوی خواهد شد ولی اگر دولت ضعیف بود مجلس می تواند آن را به خط کند ولی اگر مجلس ضعیف باشد و با دولت زدوبند کرده و معامله کند مردم دچار مشکل و معضل خواهند شد و برهمین اساس کمرشان زیر بار اقتصاد و مشکلات خرد خواهد شد.

وی افزود: اگر مردم نماینده مجلسی داشته باشند که در برابر سوءعملکرد و سوءتدبیر ایستادگی کرده و حق مردم را مطالبه کند هیچ گاه دولت نمی تواند هر کاری که دلش خواست انجام دهد.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: ضعف دولت ما به دلیل ضعف مجلس ما است ضمن اینکه ضعف مجلس ما هم به عدم رأی دهی مناسب مردم بازمی گردد، از این رو رأی مردم در ۲ اسفند بسیار مهم است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.