در حال تکمیل؛
اعلام نامزدهای اصلح جبهه پایداری در حوزه های انتخابیه سراسر کشور

0 ۲۳۷

متن کامل این بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت غیور، شریف و انقلابی ایران عزیز

سلام علیکم

در دورانی که مواجهه ی نظام اسلامی با مستکبرین عالم به مراحل سرنوشت سازی رسیده و از سوی دیگر مشکلات متنوعی که از دشمنی بیگانگان و انباشت ناکارآمدی برخی از مسئولین بوجود آمده، مردم ایران را در تنگنا قرار داده است. حل این مشکلات به شجاعت، توان و اقتدار انقلابی، اندیشیدن به راه های نو و در یک کلام گذر از روش های سنتی و اعتماد به اندیشه های جدید با رویکرد درون زا با هدف حرکت در مسیر قوی شدن ملی نیاز دارد.

جبهه پایداری انقلاب اسلامی با نصب العین قرار دادن فرمایشات مقام عظمای ولایت که عصاره ی آن در شرایط کنونی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تجلی یافته است، مجدانه بر رسیدن به «وحدت نیروهای انقلابی» بر اساس الگوی پیشنهادی در ۴ سطح، که مدل انتخاب نامزدها بر مبنای «شاخص ها» بود، تاکید داشته و در این خصوص در تمامی حوزه های انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تلاش شد تا با حداکثر مشترکات، رسیدن به وحدت در معرفی نامزدهای انتخابی را فراهم گردد، ولیکن متاسفانه تلاش ها در برخی حوزه ها به دلایلی به نتیجه کامل منتج نگردید.

فلذا جبهه پایداری انقلاب اسلامی در راستای معرفی نامزدهای اصلح، اعلام لیست مورد حمایت خود را در سطح کشور آغاز و به تدریج ذیل همین بیانیه تکمیل و منتشر می نماید.

از همه گروه ها، تشکل ها و افراد همسو که دل در گرو شعارهای اساسی انقلاب با نگاهی نو مبتنی بر اصول را دارند دعوت می کنیم با حمایت از لیست جبهه پایداری انقلاب اسلامی؛ زمینه قوت رای و تشکیل یک «مجلس فریادرس قوی و انقلابی» را فراهم آورند.

استان

حوزه انتخابیه

نامزد مورد حمایت

آذربایجان شرقی

اهر و هریس

محمد اسلامی

بستان آباد

سیدفاضل چاووشی

بناب

ضیاء الدین اعزازی

تبریز، اسکو و اذرشهر

۱. سیدمحمدرضا میرتاج الدینی

۲. روح اله متفکرآزاد

۳. علی جعفری آذر

۴. احمد پورخردمند

۵. عزت الله جعفری

۶. لطیف لطیفی

سراب و مهربان

بهمن عبداله پور

شبستر

جعفر راستی

مراغه و عجب شیر

علی علی زاده

مرند و جلفا

رضا نظری

ملکان

علی اصغرزاده

میانه

۱. مهدی اسماعیلی

۲. یعقوب شیوه یاری

ورزقان

الله وردی دهقانی

هشترود و چاراویماق

حسن سلیمانی

آذربایجان غربی

ارومیه

(سه نفر از چهار نفر معرفی شده، به انتخاب مردم)

۱. وحید جلال زاده

۲. سید احمد غفاری قره باغی

۳. مرتضی منافی

۴. سید سلمان ذاکر

سلماس

جعفر نوری

خوی

سید تقی کبیری

ماکو، چالدران، پلدشت و شوط

محمد علی پور

میاندوآب

صفر(مهدی) عیسی زاده

تکاب و شاهین دژ

جواد مولودی

اردبیل

اردبیل، نمین، سرعین و نیر

۱. سیدکاظم موسوی

۲. علی نیکزاد

۳. صدیف بدری

پارس آباد و بیله سوار

میکائیل حاجی زاده

خلخال و کوثر

سیدغنی نظری

گرمی و مغان

ولی اسماعیلی

مشکین شهر

محمود عباس زاده مشکین

اصفهان

اصفهان

۱. رسول بخشی دستجردی

۲. سید احمد سجادی

۳. سید حمیدرضا طالقانی

۴. مجید نادرالاصلی

۵. حسن نیلی احمدآبادی

چادگان، فریدون شهر و فریدن

اکبر ترکی

خمینی شهر

محمدعلی نقدعلی

خوانسار و گلپایگان

سید مسعود خاتمی

سمیرم

مهدی نادری

شاهین شهر، برخوار و میمه

حسینعلی حاجی دلیگانی

کاشان، آران و بیدگل

سیدجواد ساداتی نژاد

لنجان

میثم مهدیار

مبارکه

پروین صالحی

البرز

ساوجبلاغ

بهنام فیاض

کرج

۱. علیرضا عباسی

۲. حسین هاشمی

بوشهر

کنگان، دیر، جم و عسلویه

موسی احمدی

تهران

پاکدشت

محمود مظفر

تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

۱. مرتضی آقاتهرانی

۲. سیدمحمود نبویان

۳. محمد سلیمانی

۴. وحید یامین پور

۵. رضا تقی پور انوری

۶. غلامحسین رضوانی

۷. الیاس نادران

۸. سیدنظام الدین موسوی

۹. سیدمحمودجواد ابطحی

۱۰. رسول جلیلی

۱۱. علی خضریان

۱۲. سیدمهدی زری باف

۱۳. روح اله ایزدخواه

۱۴. بیژن نوباوه وطن

۱۵. علی جعفری

۱۶. فاطمه آلیا

۱۷. زهره سادات لاجوردی

۱۸. آسیه کلاته

۱۹. بتول نامجو

۲۰. زهرا ابوالحسنی

۲۱. محمدصادق شهبازی راد

۲۲. ابوالفضل عفت نژاد

۲۳. مهدی صرامی

۲۴. محمدحسین طاهری آکردی

۲۵. محمدرضا باقرزاده اول

۲۶. فیروز اصلانی

۲۷. سعید کرمی

۲۸. احمد سلطانی شیخ علائی

۲۹. مجتبی ابراهیمی

۳۰. محمدحسن حسین زاده

رباط کریم

محمدمهدی سلیمی

ورامین و پیشوا

محمد تاجیک

چهارمحال و بختیاری

اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

قدرت اله حمزه شلمرازی

بروجن

امیرقلی جعفری

شهرکرد، بن و سامان

(یک نفر از دو نفر معرفی شده، به انتخاب مردم)

اردشیر رئیسی دهکردی

احمد راستیه

لردگان

سید روح اله موسوی

خراسان جنوبی

بیرجند، خوسف و درمیان

حسین خسروی اسفزار

فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

مجید نصیرایی

نهبندان و سربیشه

نظر افضلی

خراسان رضوی

تربت جام و تایباد

غلامرضا قنبری

تربت حیدریه

محسن زنگنه

کاشمر، بردسکن و خلیل آباد

جواد نیک بین

گناباد

محمد صفایی

مشهد و کلات

۱. نصراله پژمانفر

۲. محمدحسین حسین زاده بحرینی

۳. فاطمه رحمانی

۴. امیرحسین قاضی زاده هاشمی

۵. جواد کریمی قدوسی

خوزستان

اندیمشک

محمدجواد حسینی منش

اهواز

۱. مجتبی یوسفی

۲. سیدکریم حسینی

۳. احمد سراج

آبادان

۱. سیدمحمد مولوی

۲. ویدا کاظمی

۳.سیدمجتبی محفوظی

بهبهان

مهدی امانت بهبهانی

دزفول

حسن نبوتی

ماهشهر، امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری

زنجان

ابهر، خرمدره و سلطانیه

شاپور علایی مقدم

خدابنده

سید البرز حسینی

زنجان و طارم

۱. غلامحسین نظری

۲. اصغر حاتمی

ماهشان، انگوران و ایجرود

سیدجمال موسوی

سمنان

سمنان و مهدیشهر

عباس گلرو

شاهرود

سید حسن حسینی شاهرودی

فارس

فسا

جمال رحیمیان

کازرون

فریدون عباسی

نیریز و استهبان

سیاوش فیروزی نژاد

قزوین

تاکستان

رضا بیگدلی

قزوین و آبیک

فاطمه محمدبیگی

* عدم معرفی

قم

قم

علیرضا زاکانی

مجتبی ذوالنور

احمد امیرآبادی فراهانی

کرمان

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

موسی غضنفرآبادی

جیرفت و عنبرآباد

بهنام سعیدی

رفسنجان و انار

حسین جلالی

زرند و کوهبنان

عفت شریعتی

سیرجان و بردسیر

محمد معتمدی زاده

شهربابک

حسین فتاحی

کرمان و راور

محمدمهدی زاهدی

* عدم معرفی

کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه گنج

منصور شکرالهی

کرمانشاه

اسلام آباد غرب

نورالدین زارعی

پاوه

سید نجیب میرانی

سنقر و کلیایی

سید جواد حسینی کیا

کرمانشاه

۱. عبدالرضا مصری

۲. محمد رشیدی

۳. محمدرضا سلیمانی

کنگاور، بیستون، هرسین، صحنه و دینور

کیومرث امیرخانی

کهگیلویه و بویراحمد

بویراحمد و دنا

مهدی روشنفکر

کهگیلویه و بهمئی

عدل هاشمی پور

گچساران و باشت

سیدقدرت حسینی

لرستان

الیگودرز

محمد خدابخشی

بروجرد

محمدرضا جابر انصاری

عباس گودرزی

خرم آباد و چگنی

احمد حقی

درود و ازنا

امیرحسین تروند

مرکزی

اراک، کمیجان و خنداب

ابوالفضل فخرالاسلام

محمدحسن آصفری

تفرش، آشتیان و فراهان

امیررضا واعظی آشتیانی

دلیجان و محلات

علیرضا سلیمی

ساوه و زرندیه

محمد سبزی

همدان

همدان

۱. ابراهیم کارخانه ای

۲. احمدحسین فلاحی

یزد

تفت و میبد

قاسم روانبخش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − چهار =