دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی:
شهادت سپهبد سلیمانی باعث ایجاد تحول در جامعه شد

0 ۴۳۶

حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی ظهر پنج شنبه در اجتماع دانشگاهیان استان زنجان که به مناسبت سالروز شهادت حضرت زهرا(س) وگرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد سلیمانی که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان برگزار شد، شهادت سردار سلیمانی را باعث ایجاد تحول در جامعه دانست و افزود: همانطور که دیدیم، کسانی که شعار «نه غزه، نه لبنان» نیز سر می دادند، زیر تابوت فرمانده مقاومت را گرفته بودند.

وی با بیان اینکه ما با غربی ها تفاوت های زیادی داریم و اغلب این تفاوت ها در انسان شناسی الهی، جهان بینی و هستی شناسی است، تصریح کرد: انسان محدود به جهان مادی نبوده و با رخت بستن از این دنیا، حیات انسان پایان نمی پذیرد.

آقاتهرانی با تاکید بر اینکه یکی از ویژگی های بارز شهید سپهبد سلیمانی، حق مداری این شهید بزرگوار بود، ادامه داد: این ویژگی باید در جامعه امروز نیز ساری و جاری بوده و همواره تلاش کنیم به گونه ای رفتار کنیم که همدیگر را به حق مداری سفارش کنیم و بی تردید یکی از رموز تحقق این نوع رفتار و منش، استوار بودن در مسیر حق و منحرف نشدن از آن است.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی با بیان اینکه راه شهید سلیمانی ها راه خدا بوده و این راه هیچ گاه از حرکت بازنخواهد ایستاد، اظهار کرد: شهدا جزو مقربان الهی بوده و همواره در نزد خدا روزی گرفته و از حالتی که دارند، شاد و مسرور هستند، بنابراین یکی از بارزترین وجه تمایز شهدا این است که حیاتی دارند که طبق آیه قرآن، از خداوند روزی می گیرند.

آقاتهرانی یکی از مواردی که امروز باید بیش از گذشته به آن پرداخت، موضوع اصلاح اعتقادات دانست و خاطرنشان کرد: باید رفتارمان با مردمی که اهل دین بوده و از رأی آنان اعتبار و آبرو گرفته ایم، درست عمل کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.