حاجی دلیگانی:
آمریکا سیلی نمی خورد، جسورتر می شد/ جبهه مقاومت قوی تر می شود

0 ۱۷۹

حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به پاسخ سپاه پاسداران به نیروهای تروریست آمریکایی در عراق، گفت: آمریکایی ها غلط بزرگی کردند و پاسخی در حد یک سیلی نیز دریافت کردند اما این پاسخ قطعاً در حد و اندازه جنایتشان علیه سردار سلیمانی نبود و جبران خون این شهید نمی شود.

وی با تاکید بر ضرورت مقابله با مثل با آمریکا، افزود: اگر جمهوری اسلامی یک «سیلی» به آمریکایی ها نمی زد، سیاستمداران تروریست آمریکا در تجاوز به منافع ملت ایران جسورتر می شدند.

حاجی دلیگانی تاکید کرد: انتقام نهایی خون سردار سلیمانی، قطع شدن پای آمریکایی ها از منطقه است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نه تنها مردم ایران، بلکه بسیاری از مردم منطقه امنیت و آرامش خود را مدیون رشادت های سردار سلیمانی و یارانش هستند و شهادت سردار سلیمانی نه تنها از بصیرت و بیداری مردم منطقه در مقابل مستکبران نمی کاهد، بلکه آنان روز به روز با یکدیگر متحدتر می شوند.

حاجی دلیگانی با بیان اینکه شهادت حاج قاسم سلیمانی نه تنها مشکلی در جبهه مقاومت به وجود نخواهد آورد بلکه سبب تقویت جبهه مقاومت اسلامی می شود، گفت: رشادت های سردار سلیمانی باعث ایجاد جریان مقاومت در منطقه شد و این جریان از بین نخواهد رفت و راه خودش را مستحکم تر از قبل ادامه خواهد داد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قطعاً مقاومت مسلمانان در برابر زورگویان جهان بیشتر می شود چراکه مقاومت، درمان همه مشکلات و دردهای منطقه بوده و خواهد بود، اظهار داشت: آمریکا و ترامپ با ترور سردار سلیمانی ثابت کردند که علیرغم آنکه بحث مذاکره را مطرح می کنند، کینه عمیقی نسبت به جمهوری اسلامی و مردان رشیدی چون سردار سلیمانی دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.