سخنگوی جبهه پایداری:
معتقدیم تا جایی که ممکن است همه نیروهای انقلاب باهم باشند

0 ۱۷۹

مجید متقی فر با بیان اینکه جبهه پایداری مانند دیگر تشکل های ارزشی و انقلابی وحدت را عامل اصلی موفقیت در انتخابات ۹۸ می داند، گفت: البته شرط رسیدن به وحدت را نیز عمل به الگوی معرفی شده جبهه پایداری در انتخابات پیش رو می دانیم.

وی ادامه داد: در ائتلاف همه باید با هم تلاش کنند و صرفا تحت یک ائتلاف قرار گرفتن موجب بروز وحدت نمی شود؛ وحدت یعنی مشترکاتی داریم و باید براساس آن همگی با هم کار کنیم.

سخنگوی جبهه پایداری با بیان اینکه اگر موازین و شاخص های مورد نظر نظام و انقلاب اعمال شود ما همیشه ایام طرفدار وحدت بین جریان ها و تشکل های اصول گرا هستیم، گفت: در جلسات شورای ائتلاف شرکت نمی کنیم و قواعد وحدت را از نگاه خودمان با الگوی پیشنهادی مطرح کردیم.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس مدل انتخاباتی جبهه پایداری معتقدیم تا جایی که ممکن است همه نیروهای انقلاب باهم باشند، منتهی نه با نگاه و تعصب حزبی و گروهی بلکه با درنظرگیری منافع ملی و با شاخص های متخذه از آرای امام راحل و رهبرمعظم انقلاب، حرکت کنیم. اگر این موارد از مرحله شعار به عمل برسد ما همیشه آماده همکاری هستیم.

متقی فر درپاسخ به این سوال که آیا اصولگرایان برای انتخابات مجلس به یک فهرست واحد خواهند رسید، بیان داشت: به پیش بینی عقیده ندارم و هنوز ابراز عقیده در این باره زود است، ضمن اینکه ارائه فهرست­ های متعدد اصولگرایان برای انتخابات مجلس را نمی پسندیم.

سخنگوی جبهه پایداری تاکید کرد: احزاب و تشکل های اصولگرا اگر اتحاد می خواهند باید منطق و نگاه شان یکی باشد، سلایق را می توان درست کرد و سلیقه غیر از مبانی است، همه اگر یکی شوند، وحدت خود به خود محقق خواهد شد.

وی افزود: همه احزاب و جریانات سیاسی باید اهداف نظام را مدنظر قرار دهند و سعی کنند افرادی به مجلس راه پیدا کنند که بتوانند مشکلات و آلام مردم را رفع کنند؛ عزت ملی و رفع گرفتاری ها در نگاه به قله است و انتخابات را نمی توان شرکت سهامی دانست که افراد سهم بگیرند، انتخابات متعلق به مردم و نظام است لذا منافع همه مردم باید در نظر گرفته شود.

متقی فر تاکید کرد: برنامه ها و فعالیت های جبهه پایداری برای انتخابات در تهران و دفاتر استانی شروع شده است کار را برای شب انتخابات نگذاشته ایم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.