عضو شورای مرکزی جبهه پایداری:
ما هم مثل مردم اعتراض داریم/ چرا دولت، کشور را بدون تدبیر اداره می کند؟

0 ۱۴۸

محمّد سلیمانی، وزیر اسبق ارتباطات با اشاره به آسیب های وارد شده در پی اغتشاشات پس از اجرای مدیریت مصرف سوخت و تلاش برخی افراد برای مقصر جلوه دادن نظام در این حوادث، گفت: واقعیت، این است که دولت شبانه و بدون توجیه و هیچ گونه زمینه سازی، اقدام به گران کردن بنزین کرده است و طبیعتاً مسئول مستقیم همه اتفاقاتی که در حوادث بعد از اجرایی شدن این طرح رخ داده، شخص رئیس جمهور است.

***دولت باید عذرخواهی و خسارات مردم را جبران کند

وی با بیان اینکه رئیس جمهور به عنوان تصمیم گیر اصلی این موضوع باید پاسخگو باشد، اظهار داشت: دولت باید هم خسارت کسانی که مال شان از بین رفته را جبران کند هم خسارت کسانی که بی گناه در این درگیری ها آسیب دیده اند. همچنین دولت حتماً باید از آسیب دیدگان حواث اخیر عذرخواهی کند و بگوید که اشتباه کرده است.

وزیر ارتباطات دولت نهم با بیان اینکه دولتی ها سکوت پیشه کرده و گاهی نیز سخنان خنده دار مطرح می کنند، افزود: اینکه رئیس جمهور می گوید من تا روز جمعه از اجرایی شدن طرح، اطلاع نداشته ام به هیچ وجه قابل قبول نیست و مطمئناً مسئولیت همه آسیب های جانی و مالی حوادث اخیر با هیئت وزیران، معاون اول رئیس جمهور، معاون اقتصادی، وزرای مربوطه و خود رئیس جمهور است.

***مجلس هم در این غائله شریک است

لیمانی ادامه داد: مجلس نیز مقداری در این زمینه مسئولیت دارد، چرا که آقای لاریجانی اعلام کرد که به نمایندگان گفته است که قرار است طرح مدیریت مصرف سوخت اجرایی شود. بنابراین مجلسی ها هم در این غائله شریک هستند.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با اشاره به بیانیه سران فتنه و نیز تعدادی از سلبریتی ها در حمایت از اغتشاش گران گفت: در جنگ صفین، حضرت عمّار یاسر وقتی پرچم معاویه را می بیند، می گوید من با این پرچم بارها جنگیده ام. الان هم باید گفت که موسوی،کروبی، خاتمی و برخی از افراد دیگر که این روزها در حمایت از اغتشاش گران بیانیه می دهند، بیش از ۲۰ سال است که در حال جنگ با این نظام و انقلاب هستند.

***بیانیه های سران فتنه و سلبریتی ها هیچ اهمیتی ندارد

سلیمانی با بیان اینکه بیانیه های سران فتنه و سلبریتی ها هیچ اهمیتی ندارد، خاطرنشان کرد: همین افراد، در فتنه ۸۸ نیز همین مطالب را مطرح کردند و موضوعاتی که امروز مطرح می شود، همان مطالب فتنه ۸۸ است.

نماینده سابق تهران با اشاره به اعتراضات مردم به تصمیم ناگهانی دولت درباره سه برابر شدن قیمت بنزین گفت: اعتراض مردم، اعتراض ما نیز هست؛ ما هم به دولت می گوییم چرا تا این حد مسائل را بدون تدبیر پیش می برید، چرا تنبلی می کنید و چرا به تولید داخلی توجه نمی کنید و همه چیز را معطل برجام کرده اید؟

سلیمانی ادامه داد: دشمن هم مثل همیشه به میدان آمد و نیروهایش را ساماندهی کرد و با اسلحه گرم و سرد به جان و مال مردم افتادند.

***موسوی در مراسم ختم کسی که اصلاً کشته نشده بود شرکت کرد

وی با اشاره به پروژه کشته سازی فتنه گران گفت: سال ۸۸ میرحسین موسوی در مراسم ختم کسی که اصلاً کشته نشده بود شرکت کرد و حالا همان افراد بیانیه می دهند و همان سخنان را تکرار می کنند.

***از اغتشاشگران خسارت گرفته شود

سلیمانی ادامه داد: علت اینکه غائله اخیر ظرف ۴۸ ساعت جمع شد، حضور خود مردم بود. مردم وقتی دیدند گروهی سازماندهی شده وارد میدان شده و سرمایه های مردم را آتش می زند، به خوبی خودشان را کنار کشیدند و اغتشاش گران تنها ماندند و دستگیر شدند. اکنون هم باید پرونده هایی برای این افراد تشکیل شود و به دادگاه سپرده شود تا اشدّ مجازات برای اغتشاش گران لحاظ شود. همچنین خسارت های وارد شده از آن ها گرفته شود.

وی با اشاره به بیانیه ساختارشکنانه سلبریتی ها گفت: این سلبریتی ها اگر واقعاً دلشان می سوزد چرا از این همه پول و امکاناتی که دارند، در اختیار مردمی که آسیب دیده اند نمی گذارند و به آن ها کمک مالی نمی کنند.

***از کسانی که اموال مردم را به آتش کشیدند حمایت می کنند؟

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری ادامه داد: چرا این سلبریتی ها از افرادی که شهید شده اند هیچ حرفی نمی زنند؟ چرا از کسانی که اموال مردم را به آتش کشیدند حمایت می کنند؟ این نشان دهنده این است که این نوع هنرمندان هنرشان در خدمت دشمنان انقلاب اسلامی است و همانطور که در فتنه ۸۸ رسوا شدند، اکنون هم رسوا می شوند.

سلیمانی ادامه داد: همانطور که مردم در سال ۸۸ وارد شدند و اغتشاش گران را جمع کردند، بساط سلبریتی های بی هنر و وابسته را هم جمع می کنند. کسانی هم که اسمشان در این بیانیه آمده است امّا چنین اعتقاداتی ندارند، خط خود را جدا کنند.

وزیر اسبق ارتباطات افزود: چنین افرادی به سرنوشت منافقین دچار می شوند و ملت دامن آن ها را رها نخواهد کرد تا بی آبرو شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.