سخنگوی کمیته انتخابات جبهه پایداری استان زنجان:
جبهه پایداری با جدیت وارد عرصه انتخابات می شود

0 ۱۳۵

محمد نوری پور در جمع خبرنگاران استان زنجان، اظهار داشت: انتخابات مجلس شورای اسلامی در سطح کشور اسفند ماه سال جاری برگزار می شود و اصحاب و گروه های سیاسی برنامه ها و اهداف و نامزدهای نهایی را برای مردم معرفی می کنند.

وی با بیان اینکه جبهه پایداری در گذشته به صورت ائتلافی در انتخابات ریاست جمهوری وارد می شد و معمولا در سایر انتخابات حضور جدی نداشت،افزود: به دلیل حساسیت مقطع زمانی جبهه پایداری بنا دارد با جدیت وارد عرصه انتخابات شود.

سخنگوی کمیته انتخابات جبهه پایداری استان زنجان ادامه داد: جبهه پایداری در سطوح ملی، استانی و شهرستانی فعالیت خود را برای انتخابات مجلس شورای اسلامی انجام می دهد.

نوری پور با بیان اینکه بسیاری از شعارهای اصلی انقلاب از جمله استقلال، آزادی، جمهوری و اسلامی و بهبود وضعیت اقتصادی جامعه بر زمین مانده است،افزود: پرهیز از اشرافی گری، دوری از تبعیض،اختلاس،ریشه کنی بیکاری و بحث اشتغال نیاز است امروز در جامعه به این موضوعات پرداخته شود.

وی خاطرنشان کرد: در گذشته در زمینه نمایندگان مجلس مشکلی نداشتیم اما در این دوره این موضوع را شاهد بودیم و ضروری است افرادی به مجلس شورای اسلامی راه یابند که مورد اعتماد مردم باشند.

این فعال سیاسی تعامل با سایر گروه های سیاسی را از برنامه ها عنوان کرد و گفت: در استان زنجان ستادی از بین نامزدهای انتخاباتی افراد همسو و غیر همسو اما فرد اصلح تشکیل شده است.

سخنگوی کمیته انتخابات جبهه پایداری استان زنجان با اشاره به انتخاب ۱۶ معیار برای نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: التزام عملی به ولایت فقیه، اعتقاد به امور دینی و پایبندی به آن، بصیرت سیاسی،داشتن روحیه انقلابی و تفکر بسیجی، توانمندی مدیریتی،برخورداری از حسن شهرت ازجمله این شاخص ها محسوب می شود.

نوری پور ادامه داد: در نهایت ۵ نامزد انتخابات از سوی جبهه پایداری اعلام می شوند که در این زمینه به شهرستان زنجان توجه بیشتری می شود.

وی با بیان اینکه پس از تایید صلاحیت افراد اسامی نامزدها اعلام می شود، افزود: شورای ائتلاف اصولگرایان در مرکز و استان شکل گرفته است.

این فعال سیاسی ادامه داد: از نظر آرمانی و راهبردها با سایر گروه ها مشکل نداریم اما در روش ها متفاوت عمل می کنیم.

سخنگوی کمیته انتخابات جبهه پایداری استان زنجان افزود: اگر این روشها اصلاح نشود، جبهه پایداری به صورت مستقل وارد انتخابات می شود.

نوری پور با بیان اینکه اختلاف جدی با جبهه متحد نداریم اما در روشها متفاوت عمل می کنیم، افزود: از اتحاد و انتخاب کاندیدای واحد استقبال می کنیم.

وی با اشاره به اینکه شعار جبهه پایداری “خوبان را به جای خویشان انتخاب کنیم ” است، افزود: انتخاب افراد شایسته می تواند زمینه اختلاس و مسائل دیگر را کاهش دهد.

سخنگوی کمیته انتخابات جبهه پایداری استان زنجان افزود: جبهه پایداری تا کنون اکثریت نبوده است اما به این دلیل که بر اساس آرمان ها حرکت کرده است،صدایشان رساتر بوده است.

نوری پور خاطرنشان کرد: اگر تعداد کم باشیم ولی موثر باشیم بهتر از ائتلافی است که نمی تواند درست عمل کند.

وی بیان داشت: اگر لیستی داده شده است که موفقیتی نداشته باید پاسخگو باشند.

این فعال سیاسی بیان داشت: در خیلی از مواقع عملکرد دولت را قبول کرده و تعریف می کنیم اما در برخی موارد حرف داریم تا منافع ملت تامین شود.

سخنگوی کمیته انتخابات جبهه پایداری استان زنجان با بیان اینکه مسائلی همچون برجام برای کشور میوه نداشت،افزود: این موضوع را خودشان تایید کردند.

نوری پور با بیان اینکه در استان نمی توان حمایت مالی از کاندیداها داشت،افزود: در صورتی که مرکز حمایت کند، این حمایت انجام می شود اما بعید میدانم عملی شود.

وی گفت: نمایندگان مشکل دار فعلی منتسب به جبهه پایداری نیستند اما تلاش می کنیم تنور انتخابات را برای حضور حداکثری داغ کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.