فاطمه آلیا مطرح کرد؛
تمرکز جبهه پایداری بر تشکیل مجلس مقتدر و انتخاب اصلح

0 ۴۱۱

فاطمه آلیا عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه تمرکز جبهه پایداری بر تشکیل مجلس مقتدر و انتخاب نماینده اصلح است، اظهار داشت: جبهه پایداری با دست پر، معیار هایی برای انتخاب نماینده اصلح دارد و از بین کسانی که در معرض کاندیداتوری هستند و ثبت نام می کنند با توجه به معیار های احصاءشده از فرمایشات مقام معظم رهبری(حفظه الله)، شایسته گزینی خواهد کرد.

او با بیان اینکه جبهه پایداری الگوی انتخاباتی جامعی را تدوین کرده است، ادامه داد: جبهه پایداری با همین الگوی انتخاباتی و معیار های انتخاب اصلح با اشخاص حقیقی، حقوقی، موثر، تاثیرگذار چه در احزاب و چه در مجامع حوزوی و دانشگاهی وارد گفت وگو شده است و این گفت وگو ها ادامه خواهد داشت. رویکرد این است که یک ائتلافی بر مبنای پیروزی و براساس تجارب آزموده شده و معیار های مورد تأکید مقام معظم رهبری و مردم صورت گیرد.

آلیا با بیان اینکه تشکیلات جبهه پایداری گفتمانی است، افزود: جبهه پایداری با دانشگاه های کشور ارتباط دارد و معمولأ دانشگاه ها اعضای جبهه پایداری را برای پرسش و پاسخ و سخنرانی دعوت می کنند.

او با بیان اینکه ارتباط خوبی بین جبهه پایداری و دانشگاهیان وجود دارد، یادآور شد: جبهه پایداری در حال مذاکره با احزاب و گروه هاست، ولی قطعاً بعد از محور ولایت مداری، دینمداری و تعهد، بحث استفاده از حوزویان و دانشگاهیان در دستور کار جبهه پایداری است.

او با بیان اینکه جبهه پایداری تاکنون به مرحله تعیین سرلیست نرسیده است، خاطرنشان کرد: الگوی انتخاباتی به همراه معیار ها در جبهه پایداری تدوین شده است و بر همین اساس مذاکره با احزاب و گروه ها و اشخاص حقیقی و حقوقی جریان دارد و فعلاً افراد مطرح و شایسته ای اعم از روحانیون، دانشگاهیان، جوانان و بانوان متخصص چند برابر ظرفیت در تهران و شهرستان ها شناسایی شده اند، اما تصمیم گیری نهایی پس از خاتمه روند گفت وگو ها با شخصیت های مؤثر احزاب و گروه های انقلابی و مردمی خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.