عضو هیات رئیسه مجلس:
اقتدار نیروهای مسلح امید را به جامعه تزریق کرد/ نتایج مثبت عقب نشینی دشمن

0 ۳۸۵

احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره تاثیر افزایش اقتدار جمهوری اسلامی ایران در فرایندهای داخلی اقتصاد و بهبود روند بازار گفت: در طول ۴۰ سال اخیر و در هر جایی که جمهوری اسلامی ایران در مقابل دشمنانش کوتاه نیامد و ایستادگی کرده و مقاومت نشان داده و در برابر توطئه ها انسجام ملی را حفظ کرد و از ظرفیت های کشور استفاده کرده و به مردم کشورمان اتکا کردیم و باور داشتیم که می توانیم مشکلاتمان را حل کنیم، فرمول افزایش اقتدار در جمهوری اسلامی و تاثیر بر افزایش امید و بهبود روند اقتصاد جواب داده است.

وی افزود: عقب نشینی دشمنان نتایج مثبتی را برای جمهوری اسلامی داشته است.

عضو هیات رئیسه مجلس تصریح کرد: در بخش نظامی پیشرفت های بسیار خوبی را در نیروهای مسلح شاهد هستیم، ضمن اینکه در بحث سیاسی هم انسجام ملی حفظ شده و در مقابل دشمنان در گفت وگو ها با صلابت بیشتر وارد شدیم.

امیرآبادی خاطرنشان کرد: در مسائل اقتصادی به جهت اینکه اقتدار نیروهای مسلح موجب افزایش امید در جامعه شده و روحیه مردم مثبت تر شده است.

وی با اشاره به ساقط کردن پهپاد متجاوز آمریکایی گفت: وقتی نیروهای مسلح این پهپاد پیشرفته را با سامانه بومی ساقط کردند، امید در جامعه تزریق شده است و در حقیقت مردم کشورمان با شادی و نشاط بیشتری به امورات خود می پردازند.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: با افزایش اقتدار نیروهای مسلح که در چند هفته اخیر ظهور و بروز بیشتری پیدا کرده است، وضعیت معیشتی مردم کمی تغییر کرده و روبه بهبود رفته است، ضمن اینکه وقتی امید به جامعه تزریق شده تولیدکنندگان و سرمایه گذاران تلاش بیشتری را برای رونق تولید در کشور می کنند.

امیرآبادی تصریح کرد: وقتی کشوری ببیند طرف مقابل تجهیزات و امکانات بیشتری داشته و اقتدارش بسیار بیشتر از تصورات موجود است، سرمایه گذاران خارجی هم برای ادامه تجارت به آن کشور مقتدر سفر کرده و امیدوار است که سرمایه گذاری در آن کشور برایش سودآور خواهد بود، ضمن اینکه سرمایه گذاران خارجی هم در کشور مقتدر آینده روشن تری را در پیش روی چشمان خود خواهند دید.

وی در پایان گفت: در مجموع با افزایش نیروی اقتدار نیروهای مسلح ما شاهد کارآفرینی بیشتر در کشور و رونق تولید و بهبود اقتصاد خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.