سلیمانی:
اصلاح طلبان امثال مطهری را تا زمانی می خواهند که تریبون شان باشند

0 ۱۶۵

محمّد سلیمانی، عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی با اشاره به حذف علی مطهری از هیأت رئیسه مجلس گفت: افراد دوزیست و کسانی که مزاج خاکشیری دارند همین سرنوشت برایشان رقم می خورد. از طرفی، اصلاح طلبان هیچ وقت به فردی مثل مطهری با آن سابقه در دولت اصلاحات اعتماد نمی کنند و از او به عنوان نردبان استفاده می کنند.

وی با بیان اینکه اصلاح طلبان تا زمانی که افرادی نظیر مطهری بلندگوی آنها هستند از او استفاده می کنند، اظهار داشت: از طرف دیگر هم کسی که این همه علیه نظام و اصول انقلاب سخن گفت، دیگر مورد اعتماد جریان انقلاب قرار نخواهد گرفت. این افراد در وسط می مانند و بعد از اینکه تاریخ مصرف شان تمام شد کنار گذاشته می شوند.

وزیر اسبق ارتباطات به مشکلات کشور اشاره کرد و با بیان اینکه این مشکلات عمدتاً توسط مدیران اصلاح طلب ایجاد شده است، گفت: رئیس دولت اصلاحات هم با جمله تکرار می کنم، مهر خودش را پای همه عملکردهای روحانی زد و الان مردم شاهد هستند دولت در شرایط ناکارآمدی و ناتوانی قرار دارد و نه تنها مشکلات را حل نکرده، بلکه بیشتر هم کرده است.

سلیمانی افزود: در چنین شرایطی، داستان کی بود کی بود شروع شده و در این وسط باید امثال مطهری فدا شوند؛ چون وقتی شکست به سراغ یک مجموعه آمد هرکدام از اعضاء شکست را گردن هم خواهند انداخت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.