نقوی حسینی:
دولت انگیزه کار ندارد/ اصلاح طلبان یک خیابان هم آسفالت نکرده اند

0 ۱۸۵

سیدحسین نقوی حسینی با بیان اینکه اصلاح طلبان باید پاسخگوی ناکارآمدی های دولت باشند، گفت: اصلاح طلبان حامیان اصلی دولت بودند و هر چقدر بگویند که دولت از ما نیست و عملکردش را مورد انتقاد قرار دهند، نمی توانند از زیر بار مسئولیت انتخاب این دولت فرار کنند.

وی ادامه داد: همه می دانند که روحانی در هر دو دوره انتخابات خود با رأی و حمایت اصلاح طلبان رئیس جمهور شد و بر این اساس عملکرد دولت به طور مستقیم روی سرنوشت اصلاح طلبان تأثیر دارد چرا که مردم این دولت را حاصل تفکر اصلاح طلبی می دانند.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در ادامه با انتقاد از عملکرد شورای شهر و شهرداری تهران، تصریح کرد: هر زمان که اصلاح طلبان به شورای شهر و شهرداری تهران آمدند، حتی یک خیابان هم آسفالت نکردند و ناکارآمدی در میان آنان مسبوق به سابقه است و بر این اساس اصلاح طلبان باید پاسخگوی عملکرد دولت، شورای شهر و شهرداری تهران باشند.

نقوی حسینی با اشاره به اینکه دولت انگیزه، نشاط و تحرک لازم برای بهبود اوضاع کشور را ندارد، گفت: بازار امروز کشور کاملاً مؤید این است که دولت همه چیز را رها کرده است و سوال ما این است که آیا کنترل دام و گوشت در کشور خیلی سخت و امری نشدنی است؟!

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: معمولاً انگیزه رؤسای جمهور در دور دوم فعالیت خود تا حدی کاهش می یابد اما در این دوره از دولت این مسئله بسیار حاد شده و رئیس جمهور کشور را به کل رها کرده است.

نقوی حسینی گفت: در همه جای دنیا اگر دولتی توان حل مشکلات را نداشته باشند، آنقدر شهامت دارند که استعفا دهند اما در کشور ما چنین مسئله ای مرسوم نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.