بیانیه جبهه پایداری انقلاب اسلامی جهت دعوت مردم در دومین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

0 ۱۷

جبهه پایداری انقلاب اسلامی جهت دعوت مردم در دومین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بیانیه ای صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ یَنْصُرْکُمْ وَیُثَبِّتْ أَقْدَامَکُمْ»

حماسه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ ملت ایران برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات انقلاب اسلامی رقم زد. حرکت جهادی امت ولایت‌مدار کشور عزیزمان، یک سال پس از جنگ ترکیبی همه‌جانبه دشمنان خارجی و وابستگان داخلی‌شان، از سویی مهر تأییدی بر عزم راسخ مردم حماسه‌ساز ایران برای حرکت به سوی قله بود و از سوی دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان این آب و خاک بود.

پس از عملیات غرورآفرین و شگفت‌انگیز وعده صادق رزمندگان و پاسداران اسلام علیه دشمن اشغالگر صهیونیستی که سبب فروپاشی هیمنه پوشالی رژیم غاصب اسرائیل و مستکبران حامی آنان شد، حال حضور گسترده مردم ایران در انتخابات است که پشتوانه‌ای قوی برای دلاورمردان مقاومت اسلامی در نبرد با استکبار جهانی ایجاد خواهد کرد.

جبهه پایداری انقلاب اسلامی صمیمانه از تمام واجدان شرایط شرکت در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی تقاضا دارد با خلق حماسه‌ای دیگر و با انتخاب نیروهای اصلح، انقلابی و بدون داشتن شائبه‌ای، مسیر رشد و پیشرفت کشور را هموارتر سازند.

همچنین از تمامی منتخبان ملت در مجلس شورای اسلامی انتظار می‌رود با عقلانیت انقلابی و بهره‌گیری از هدایت‌های ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و سرمایه‌های اجتماعی انقلاب اسلامی، گامی دیگر به سوی ایجاد تمدن نوین اسلامی بردارند.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
جبهه پایداری انقلاب اسلامی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.