حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا:
برخورد با دلالی و سوداگری را از الزامات هدایت سرمایه‌های مردم به سمت تولید است

0 ۹

حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا در گفت‌وگویی درباره شعار سال با عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم»، گفت: مقام معظم رهبری طی سال‌های گذشته همواره موضوعات اقتصادی را به عنوان شعار سال انتخاب کردند، امسال نیز در نامگذاری سال بر استفاده از ظرفیت مردم برای جهش تولید تاکید شده است.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مشارکت مردم در جهش تولید به این معنا است که اعتماد مناسب ایجاد شود تا سرمایه‌های مردم به جای اینکه به سمت دلالی رود به سوی تولید و اشتغالزایی هدایت شود، در واقع تعاونی‌ها شکل گیرد و مردم وارد میدان اقتصاد شوند.

وی با بیان اینکه دولت می‌تواند زمینه‌ساز تحقق شعار سال باشد، اضافه کرد: تسهیل‌گری در صدور مجوزها و ایجاد بازارهای صادراتی از جمله موضوعاتی است که باید در دستورکار دولت قرار گیرد با این مهم مردم مطمئن می‌شوند در صورتی که سرمایه‌های خود را به سمت تولید ببرند، منفع می‌شوند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم برخورد با دلالی و سوداگری را از دیگر الزامات موردنیاز برای هدایت سرمایه‌های مردم به سمت تولید دانست و تصریح کرد: مشوق‌های مناسبی باید برای حضور مردم در تولید ایجاد شود در صورت تحقق این مهم از یک سو اشتغال ایجاد می‌شود و از سوی دیگر مردم سود می‌برند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.