فاطمه آلیا:
مرزبندی ما با کسانی است که به اسم ایران درخط مقابل ملت شهید‌پرور و رهبر انقلاب قدم و قلم می‌زنند

0 ۶۶

فاطمه آلیا نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی اظهار داشت: این که زنان شجاع و مسلمان فلسطینی در کارزار دفاع از ملک و دین و عزت خود در مقابل رژیم غاصب و متجاوز صهیونیستی از پای نمی‌نشینند و با نثار خون همسران، برادران و کودکان  عزیز خود، از شهادت باکی ندارند، ماجرایی به قدمت بیش از هفتاد سال جنایت و درنده‌خویی صهیونیست دارد.

وی با بیان اینکه نقش زنان فلسطینی در عملیات افتخار آمیز طوفان الاقصی بسیار تعیین کننده و ماندگار در تاریخ عدالت خواهی و ظلم ستیزی است، عنوان کرد: استقامت و شجاعت زنان فلسطینی، تداعی کننده صبر و ایثار و رزم غرورآفرین شیرزنان ایران در طول دوران مبارزه با طاغوت پهلوی و نیز هشت سال دفاع مقدس است که زینب گونه دوشادوش مردان بلکه پیش‌تر و بیشتر از آنان نقش آفرینی کردند.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی افزود:حمایت مداوم این روزهای زنان آزاداندیش جهان از خواهران فلسطینی خود در غزه و کرانه باختری واعلام همبستگی با آنها نشان از بیداری و تحول فکری کثیری از زنان دنیاست که پس از پشت سرگذاشتن «ایسم ها و ایست ها»ی ساخته ذهن بیمار سردمداران فریب و سلطه، به روشنایی امیدبخش تعالی روحی و معنوی رسیده‌اند.

آلیا با تاکید بر اینکه خشم مقدس و طنین عدالت خواهی آزاد اندیشان، رسواگر چهره منحوس و ضد بشری رژیم اشغالگر صهیونیستی و حامیان آمریکایی و اروپایی آن  خواهد شد، عنوان کرد: بدیهی است در این برهه حیاتی از تاریخ اتحاد و همبستگی زنان فرهیخته وآگاه جهان و روشنگری بی‌وقفه آنها از جنایات سبعانه جهانخوران ضد بشر، توخالی و بی خاصیت بودن شعارهای مدعیان دروغین دفاع از حقوق بشر به ویژه ممنوعیت حمله به زنان و کودکان غیرنظامی در جنگ‌ها و نزاع‌های بین المللی را افشا خواهد کرد.

مسئول کمیته بانوان جبهه پایداری انقلاب اسلامی در  خصوص صحبت‌های حاشیه‌ساز منصوره معصومی‌اصل در برنامه زنده تلویزیونی، اظهارداشت: انتساب سخنان این فرد به جبهه پایداری توسط برخی رسانه‌ها فرصت‌طلبی سیاسی بود، چراکه این خانم هیچگونه رابطه تشکیلاتی در هیچ سطحی (از عضویت یا هواداری) با جبهه پایداری انقلاب اسلامی در تهران و سایر استانها ندارد.

آلیا با تاکید بر اینکه بدون شک همه هموطنان ایرانی ما اعم از اقوام و ادیان و مذاهب وسلائق مختلف، عزیز و مورد احترام و شهروند کشور عزیزمان و زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: اساساً رمز پیروزی ما در انقلاب اسلامی و در مواجهه با همه هجمه‌ها و فتنه‌های داخلی و بین المللی، وحدت کلمه و انسجام ملی بوده و هست و خواهد بود.

وی افزود: مرزبندی ما با کسانی است که به اسم ایران و ایرانی درخط مقابل ملت شهید‌پرور و رهبری حکیم و فرزانه آن  قدم و قلم می‌زنند و در زمین دشمن بازی می‌کنند. شایسته است که به حرمت خون شهیدان عزیز، همه ما برای اتحاد و همبستگی و دوام و قوام نظام پر افتخار جمهوری اسلامی و ایران سربلندمان در قول و فعل وقلم و سخن کوشا باشیم و با هشیاری باهرگونه تفرقه انگیزی مقابله کنیم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.