دنیای پیش رو بدون رژیم صهیونسیتی است

0 ۴۱۹

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی آقاتهرانی در مراسم روز قدس در مصلی اهواز اظهار داشت: رژیم صهیونسیتی یک رژیم ضدانسانی و بیگانه از انسانیت است. نطفه این رژیم غیرمشروع است.

وی افزود: این غده سرطانی دنبال تفرقه و نابودی تمدن اسلامی است و‌ مبنای این رژیم ترویج فساد مالی و اخلاقی است.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی کشور ادامه داد: امام خمینی(ره) حتی در رژیم طاغوت به شاه نصیحت می‌کرد که با این غده ارتباطی نداشته باشد چرا که صهیونیسم منشأ فساد علیه بشریت است.

حجت الاسلام آقاتهرانی افزود: راه مبارزه با این رژیم کودک‌کش مقاومت است و این مسیری است که امام خمینی(ره) بنا نهادند و باید این مسیر را با قوت ادامه داد و هر مسیر غیر مقاومت محکوم به شکست است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در مسیر مبارزه باید تابع ولی‌فقیه بود و اگر در جریان بیداری اسلامی رهبری مثل امام خمینی(ره) حضور داشت، انحراف ایجاد نمی‌شد و‌ کودتاگران بر کشور مصر حاکم نمی‌شدند.

وی افزود: ولایت‌فقیه مایه وحدت و انسجام و پیشرفت کشور است و در سایه ولی‌فقیه قدس آزاد شدنی است و مطمئن باشید دنیای پیش رو دنیای بدون صهیونیسم است.

حجت الاسلام آقاتهرانی با اشاره به برخی ناهنجاری‌های فرهنگی در کشور بیان داشت: در کمیسیون فرهنگی برای ازدواج آسان جوانان طرح‌های مناسبی تدوین شده است که در این زمینه دولت ورود و همکاری خوبی داشتند.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی ایران بیان داشت: یکی از چالش‌های کشور مدیریت فضای مجازی کشور از سوی بیگانه است و استقلالی در این زمینه نداریم و دشمن هر وقت بخواهد می‌تواند کارت سوخت و بانکی ما را مختل کند و یا صدا و سیما را هک کند.

وی افزود: طرح مدیریت فضای مجازی برای حمایت از کاربر است و هیچ جای این طرح بحثی از فیلتر و محدودیت و مسدودی نیست. امید دشمن به بی بندوباری در فضای مجازی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.