علی خضریان:
کابینه ائتلافی و سهمیه ای مشکلات کشور را تشدید می کند

0 ۱۸۵

علی خضریان نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیشرفت و آبادانی کشور در گرو تشکیل دولت انقلابی است و کابینه ائتلافی و سهمیه ای مشکلات کشور را تشدید می کند، افزود: عده ای به دنبال سهم خواهی از دولت منتخب سیزدهم هستند و از لزوم بهره گیری از همه جناح ها تحت عنوان انحرافی فراجناحی در دولت آینده سخن می گویند؛ در حالیکه مردم به امید تغییر شرایط موجود و حرکت پرشتاب به سوی آینده روشن آقای رئیسی را برگزیده اند و اینگونه مطالب به معنای آدرس اشتباه دادن و فروکاستن خواسته های به حق مردم است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب بارها راه حل برون رفت از مشکلات را روی کار آمدن دولت جوان حزب اللهی برشمرده اند و اکنون که پس از رنج های فراوان مردم در سال های گذشته که حاصل بی تدبیری های دولت فعلی بوده، امیدهای مردم برای تشکیل یک دولت انقلابی جوانه زده است، عده ای با شعار فریبکارانه دولت ائتلافی سعی بر انحراف از این مسیر دارند.

خضریان در ادامه با بیان ویژگی های دولت جوان حزب اللهی گفت: متخصص و متعهد بودن، روحیه جهادی، فسادستیزی و مردمی بودن جزو شاخصه ها و ویژگی های لازم و اصلی است که باید در چینش کابینه دولت آینده مورد لحاظ قرار گیرد.

عضو هیات رییسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار امیدواری کرد: با سابقه و روحیه ای که از جناب آقای رئیسی سراغ داریم ایشان اجازه از دست رفتن این فرصت تاریخی برای تغییر به نفع مردم و انقلاب را نخواهند داد. امید این می رود که به جای تشکیل دولت سهمیه ای که منجر به ناهماهنگی خواهد شد، دولتی هم آهنگ با هم و هم راستای با آرمان های انقلاب اسلامی روی کار بیاید تا امیدهای مردم دوصد چندان شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.