سخنگوی جبهه پایداری:
گوش مردم از وعده های عمل نشده پر است/ وحدت با توجه به توانمندی شکل می گیرد نه در جلسات پنهانی

0 ۴۲۷

مجید متقی فر سخنگوی جبهه پایداری با اشاره به میزان مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری آینده، گفت: انتخابات در کشور ما از اول انقلاب با شکوه برگزار شده و مردم توجه دارند که حضور معنادار و با شکوه در انتخابات بقا و دوام قدرتمند نظام را تضمین می کند، فلذا مردم همیشه پشتیبان نظام بوده اند و خواهند بود.

او ادامه داد: البته دشمن همواره در تلاش بوده تا مشارکت مردم را با استفاده از ظرفیت رسانه ای داخلی و خارجی کاهش دهد، اما ملت بصیر به ترفندهای دشمن آگاه است و با حضور هوشمندانه نقشه های دشمن را نقش بر آب خواهد کرد. مردم شرکت در انتخابات را یک فریضه می دانند.

سخنگوی جبهه پایداری با اشاره به عواملی که می تواند به حضور پرشور مردم در انتخابات کمک کند اظهار کرد: یکی از عوامل موثر حضور پرشور مردم در انتخابات حضور نامزد های امید بخش نسبت به آینده کشور است، اگر کسی پا در عرصه انتخابات ریاست جمهوری بگذارد که مردم در عملکرد او عدالت محوری وظلم ستیزی و امانتداری را مشاهده کرده و نگاه به ظرفیت های داخلی و مقاومت در مقابل زیاده خواهی مستکبران عالم را در عمل و رفتارو برنامه او تجربه کرده باشند، هم اجماع بر سر نامزد واحد قابل دستیابی است و هم نیاز به طراحی مدل های ناکارآمد وحدت که عموماً از خواستگاه توده های مردمی فاصله دارد نیست.

متقی فر افزود: وحدت و اجماع واقعی بر آمده از جوهره توانمندی و صفات انقلابی و تقوایی نامزد جامع تحقق پیدا می کند، نه در فضای جلسات پیدا و پنهان نگاه های مطرود فرقه ای که به شکل پدر خواندگی در ایام انتخابات ظهور بروز پیدا می کنند.

وی گفت: حضور مردم زمانی در انتخابات کمرنگ می شود که در گزینه های مورد نظر گفتمان انقلاب، عدالت کمرنگ شود، از همین رو افرادی باید در گزینه ها مطرح شوند که مردم در رفتارهای آنها نشانه های انقلابی گری و عدالت محوری را به خوبی حس کرده و دیده باشند. امیدواریم نامزدهایی پا به عرصه انتخابات بگذارند که محبوب و عدالت محور باشند و متعلق به ملت ایران و انقلاب و نظام.

سخنگوی جبهه پایداری بیان کرد: همه سیاسیون بدانند مردم این بار با بصیرت بیشتری انشالله در صحنه حاضر خواهند شده و گوششان پر و ذهنشان خسته از وعده های بلا عمل است، مردم به دنبال فردی هستند قاطع و انقلابی و متدین و توانمند که مشکلاتشان را حل کند، نه کسی که تقسیم کننده پست های کلیدی در بین هم حزبی های خود باشد؛ مردم هرگز به نماینده جریاناتی که از ولایت فقط یک نام و عنوانی را قبول دارند و با تفکر و خط امام عملاً مخالف هستند فاصله زیادی دارند، مثل کسانی که از مقام معظم رهبری اجازه مذاکره می گیرند، ولکن در چهار چوب تعیین شده توسط معظم له مذاکره نمی کنند و بلکه مخالف منویات معظم له توافق می کنند و با کمال وقاحت اعلام می دارند مذاکرات تحت اشرافیت ایشان انجام شده است.

سخنگوی جبهه پایداری تصریح کرد: مردم به نماینده تفکر غیر صادق و اغواگر رای نخواهند داد و ضمناً باید توجه داشت انتخابات تکه ای از پازل انقلاب اسلامی است و باید در تراز انقلاب اسلامی برگزار شود، باید تلاش کرد فرهنگ انتخابات انقلابی باشد و خروجی هر انتخابات باید متناسب با نظام اسلامی و انقلاب باشد، پس فضای رسانه ای کشور باید سمت و سوی انقلابی داشته باشد. همه عظمت و اقتدار نظام تعلق به ظرفیت انقلابی آن است و همگان باید بدانند انقلاب اسلامی کهنه شدنی نیست و هرگز گرد فراموشی بر رخسار آن نخواهد نشست.

متقی فر با اشاره به خط مشی جبهه پایداری گفت: این جبهه همواره بر انقلابی گری و آرمان خواهی و ارزش مداری در همه عرصه های انتخابات پافشاری دارد، چون رفتارهای انقلابی همیشه وحدت آفرین بوده ما باید تلاش کنیم روحیه ایثار و فداکاری و عشق خدمت به مردم و غیرت انقلابی و اسلامی در وجود گزینه انتخابات ریاست جمهوری را ببینیم. یک بی توجهی به شاخص های مذکور در سال ۹۲ باعث گرفتاری های عجیب و غریب در هشت سال شد. دولت یازدهم و دوازدهم هیچ تعهد و نسبتی با آرمان های انقلاب ندارد. تمام خروجی های نگران کننده مثل اقتصاد فلج کننده برجامی و سند ۲۰۳۰ وFATF و غیره ثمره همین نگرش های غیر انقلابی و غیر آرمانی است که توسط این دولت بر ملت انقلابی تحمیل شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.