فتنه امسال «فتنه تحریف حقایق» است

0 ۱۹۰

سیدمحمود نبویان: همان هایی که در سال ۱۳۸۸ در مقابل رای مردم ایستادند امروز به دنبال تحریف و وارونه جلوه دادن مسائل کشور هستند، برای نمونه، مدیریت خود را عالی دانسته و ریشه تمام مشکلات کشور را آمریکا و تحریم می دانند. در حالی که بیش از ۷۰ درصد مشکلات کشور ریشه در بی عرضگی و فساد مدیران اجرایی کشور دارد، مثلا:

الف. رسوب میلیون ها تن کالا و ارزاق مورد نیاز مردم در گمرک که موجب گرانی کالاها از جمله نهاده های دامی و تخم مرغ و مرغ شده ، چرا صورت گرفته و آیا ترخیص نکردن کالاها در گمرک ایران ربطی به آمریکا و تحریم ها دارد؟

ب. فاجعه بازار بورس و ضربه زدن به مردمی که سرمایه اندک خود را به بازار سرمایه آورده اند، آیا به مساله تحریم ها مربوط می شود؟

ج. به اعتراف دولت وعده داده بود هرسال ۹۰۰ هزار ساخته شود ولی مسکن مهر را مزخرف دانسته و ۴میلیون و ۲۰۰هزار واحد مسکونی وعده داده شده را نساخته است، که علاوه بر آرزوشدن مسکن برای مردم، موجب تعطیلی یا نیمه تعطیل شدن گسترده کارخانجات تولید سیمان، کاشی و سرامیک و … شده و نیز بیکاری بسیار گسترده ای را به ارمغان آورده است، آیا نساختن مسکن به آمریکا مرتبط می شود؟

د. واگذاری کارخانه های بزرگ به نورچشمی ها به ثمن بخس مانند کارخانه هفت تپه، هپکو، دشت مغان و … و ظلم گسترده به کارگران و بیکارکردن کارگران مظلوم، آیا این حاتم بخشی بی ضابطه از بیت المال به تحریمها مرتبط است؟

ه. از بین بردن ۱۸میلیارد دلار و ۶۰ تن طلا در یک ماه، به آشوب کشاندن کشور در مساله بنزین، اداره کردن کشور در قرنطینه، فساد برادر رئیس جمهور، برادر معاون اول رئیس جمهور، دختر وزیر، داماد وزیر، مدیران بانکها، تبعیض و فساد و رشوه در ادارات، و … آیا واقعا فکر می کنید به تحریمها مرتبط است؟

و. نساختن تعمدی پالایشگاه در کشور، بی اعتنایی و به خاک سیاه نشاندن تولیدکنندگان با واردات گسترده و بی رویه، بی اعتنایی و حمایت نکردن از کشاورزان و گندمکاران و صدها مسئله دیگر، آیا نیاز به مذاکره با غرب و آمریکا دارد و به تحریمها مرتبط است؟

اگر مرد مذاکره اید! بیایید با جوانان نخبه ما، با صنعتکاران ما، با تولیدکنندگان ما، با کشاورزان ما، با میوه کاران ما، با مخترعین ما و … مذاکره کنید نه با اجنبی. حل مشکل کشور در دستان پرقدرت متخصصین و متدینین ملت ما است نه در سایه التماس از دشمنان ملت و اجنبی ها. از سراب فاصله بگیرید و واقع نگر شوید.

مواظب فتنه امروز یعنی مساله تحریف باشیم. که تحریف پایه تحریم است و کارکرد تحریم در سایه تحریف است کشور ما نیازمند مدیر انقلابی، سالم، غیراشرافی، کارامد و مردمی است که ان شاءالله با همت بلند این ملت، تشکیل خواهد شد و ایران قوی را تحقق خواهد بخشید.

ترامپ با اینکه برگزارکننده انتخابات آمریکا بوده و آن را فاسدترین انتخابات دانسته و مدعی تقلب گسترده در آن است به طرفداران مسلح خود دستور نداده است که به خیابانها بریزند و فتنه کنند اما سران فتنه در انتخابات سال ۱۳۸۸ بدون وجود هیچ مدرک معتبری، ۸ ماه کشور را دچار آشوب های خیابانی گسترده کرده و موجب قتل دهها انسان شده و خسارات زیادی به اموال عمومی وارد کردند. به نظر شما ترامپ که منافع کشورش را حفظ کرده است، خطرناکتر است یا دولت مدافع سران فتنه در ایران؟

نکته آخر اینکه دشمنان ما نیز بدانند که کشور ایران، مهد سلمان و سلیمانی است و مردم بزرگ این سرزمین برای همیشه عزیز و شکست ناپذیر خواهند بود ان شاءالله، زیرا خداوند هر ملتی را که به یاری خداوند و دینش شتابد بر همه دشمنانش پیروز خواهد کرد: ” وَ لَیَنْصُرَنَّ اللَّهُ مَنْ یَنْصُرُهُ “.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.