علی خضریان:
ضربات نیروی هوافضای سپاه به آمریکا، پوشالی بودن قدرت آنها را ثابت کرد

0 ۴۹۰

علی خضریان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اولین سالگرد ساقط کردن پهپاد آمریکایی در تنگه هرمز توسط سپاه، اظهار داشت: آمریکایی ها از قدرت دفاعی و نظامی سپاه پاسداران به خوبی آگاه هستند و می دانند که توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران که برگرفته از ظرفیت سپاه و دیگر نیروهای مسلح در جمهوری اسلامی است در منطقه و فرامنطقه بسیار زیاد است.

دولتمردان آمریکایی از توان بازدارندگی ایران مطلع هستند
وی در همین راستا افزود: دولتمردان آمریکایی از توان بازدارندگی ایران مطلع هستند و به همین دلیل دست به یک کار بی سابقه زده و عملیاتی تروریستی از سوی یک دولت جنایتکار را علیه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در عراق انجام دادند.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: به دلیل قدرت سپاه و اصرار این نهاد انقلابی که در راستای حفاظت و صیانت از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی گام برمی دارد تحت تحریم آمریکا قرار گرفته و آن را در زمره سازمان های تروریستی به حساب آورد اما موج اجتماعی به وجود آمده در کشور منجر به افزایش حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت این اقدام ایالات متحده آمریکا شد.

تشکیلات مردمی سپاه در منطقه در نقطه باشکوهی است
خضریان اظهار داشت: نقش آفرینی سپاه را در دستاوردهای هوافضا و سرنگونی پهپاد آمریکا در منطقه خلیج فارس را شاهد بودیم که نشان داد تشکیلات مردمی سپاه در یک نقطه باشکوهی از سازماندهی گسترده فنی و اطلاعاتی و تخصصی قرار گرفته است.

شاهد شکست آمریکا در ابعاد مختلف هستیم
وی گفت: ضربات چند سال اخیر نیروی هوافضای سپاه به آمریکایی ها به دنیا ثابت کرد قدرت ایالات متحده پوشالی است و تنها کسی که می تواند این قدرت را به چالش بکشد جمهوری اسلامی ایران است زیرا هم انگیزه انقلابی دارد و هم قدرت علمی؛ شکست قدرتی که آمریکایی ها آن را به رخ دنیا می کشیدند بیش از احساس شکست ساقط شدن پهپاد آمریکایی در خلیج فارس بود.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: برآیند افول آمریکا در منطقه بعد از ساقط کردن پهپاد آمریکا کاملاً نمایان است ضمن اینکه در مسائل جنگ اقتصادی هم سپاه در کنار همه بخش های مختلف کشور نشان داده که تحریم ها را به زانو درخواهیم آورد و شکست خوردن طرح تحریم فلج کننده ایران را به آنان نشان خواهیم داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.