حسینعلی حاجی دلیگانی:
کارنامه عملکرد وزرا باید مرداد بررسی و نمره داده شود/ وزرای فاقد نمره قبولی استیضاح شوند

0 ۴۷۱

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی عصر امروز (چهارشنبه ۲۱ خرداد) طی تذکر شفاهی اظهار داشت: برخی دوستان به من یادآوری می کنند که در مجلس دهم شما مرتب تذکر می دادید که حرف درستی است. ترکیبی که ما در مجلس دهم داشتیم لازمه آن این بود که تذکر بدهیم. بنابراین ترکیب مجلس یازدهم متفاوت است و خودمان باید به خودمان تذکر بدهیم. همین طوری که برادران و خواهران فرمودند.

وی افزود: مردم ایران بدانند که دغدغه مردم را مرتبا ما رصد می کنیم و در جاهای مختلف به ویژه هیأت رئیسه مجلس آنها را طرح و دنبال می کنیم. ما یک اشکالی که در مجلس دهم داشتیم و امیدواریم در مجلس یازدهم نداشته باشیم، موضوع نظارت ها است؛ چراکه در مجلس دهم نظارت ها به موقع انجام نمی شد و این را مصمم هستیم رعایت کنیم.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اولین نظارت عمده ما در مورد مواد ۲۳۵ و ۲۳۸ آیین است. بنابراین از شما خواهشمندم که بخوانید و از همکاران هیأت رئیسه و رئیس محترم جلسه هم این انتظار را داریم که محکم پای این موضوع بایستید.

وی با تأکید بر این که کارنامه وزرا باید در مرداد ماه امسال بررسی شود و نمره دهیم، گفت: هر وزیری که نمره لازم را کسب نکند باید استیضاح شود و این از مواردی است که نباید از آن بگذریم.

حاجی دلیگانی خطاب به نمایندگان مجلس گفت: تقاضا دارم هر جا اشتباه یا خلاف این نامه عمل کردم به بنده متذکر شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.