در بیانیه جبهه پایداری انقلاب اسلامی به مناسبت روز قدس مطرح شد؛
مثلثِ توطئه گرِ عِبری-عربی-غربی در فلسطین تعهدی در برابر جان، مال و ناموس انسانهای بی پناه ندارد

0 ۲۴۳

جبهه پایداری انقلاب اسلامی به مناسبت روز قدس بیانیه ای را صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم
وَنُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ (سوره قصص آیه ۵)

سالهاست که رژیم منحوس صهیونیستی با تکیه بر زورگویی و قلدری های حامیان غربی اش، از جمله بزرگ ترین مظهر استکبار، یعنی آمریکای جهان خوار، در حال چپاول، استعمار و استثمار ملت مظلوم فلسطین بوده و با سوء استفاده از پشتوانه نهادهای بین المللی در حال ارتکاب شنیع ترین جنایاتِ بشریِ تاریخ در سرزمین بیت المقدس است.

امروز بزرگ ترین دلیل برای رد ادعای موهومی به نام حقوق بشر از طرفِ تمدنِ بی تمدنِ غرب، سکوت و یا حتی همراهی دولت های اروپایی و آمریکایی با نسل کشیِ تمام عیارِ رژیم صهیونیستی است. رژیم بی اخلاق و بداخلاقی که برای دستیابی به آمال و آرزوهای ضدِ بشری اش، اِبایی از قربانی کردنِ صدها هزار مرد، زن و کودکِ بی پناه ندارد و در نهایت قساوت، فرش های تشریفاتِ محافلِ خود را به خون پاک ملت فلسطین آغشته می نماید.

تاسف بار تر از همه اینها این حقیقت دردناک است که در میانه ی این وانفسای جنایاتِ هولناک، اغلب دولت های عربی نیز در برابرِ این زیاده خواهی های مستکبران خم به ابرو نیاورده و یا حتی بصورت پیدا و پنهان، آب به آسیاب صهیونیست های قلدر می ریزند.

لذا در ماجرای فلسطین شاهد یک مثلثِ توطئه گرِ عِبری-عربی-غربی هستیم که تعهدی در برابر جان، مال و ناموس انسانهای بی پناه ندارند.

به راستی اگر روشنگری های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) نبود، شاید امروز اثری از فلسطین نبود و جهانخوارانِ عالم، برنامه های شوم خویش برای اشغال بی پایانِ ارضِ مقدسِ قدس را اجرایی کرده بودند. امروز اما در شرق و غربِ عالم انسانهای آزادی خواه و عدالت طلبی هستند که فارغ از تعلقات دینی و مذهبی و نژادی، هر ساله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان علیه ظلم و استثمارِ بی رحمانه علیه ملت مظلومِ فلسطین فریاد برمی آورند و نقشه های شوم مستکبرین را برملا می کنند.

اضلاعِ اصلی مثلث عبری-عربی-غربی باید بدانند که چندین برابر این مبالغ چند ده میلیارد دلاری که برای اجرایی کردنِ طرحِ شومِ «معامله قرن» هزینه کرده اند را باید در آینده ای نه چندان دور صرفِ ساخت تابوت جهت خروجِ سربازانِ متجاوز از فلسطین اشغالی نمایند.

در همین راستا جبهه پایداری انقلاب اسلامی روز قدس را گرامی داشته و اعلام می دارد:

حالا که پروتکل های بهداشتی ناشی از گسترش شیوع ویروس کووید ۱۹ مانع از راهپیمایی خیابانی علیه ویروس منحوس کووید ۱۹۴۸ شده است، ملت شریف و انقلابی ایران و سایر ملت های آزاده جهان همچون سال های گذشته به هر طریقی که می توانند، مخصوصاً از طریق فضای مجازی، از جنایات رژیم صهیونیستی ابراز انزجار نمایند.

چشم امید ملت های آزاده جهان به تحقق وعده صادق رهبر معظم انقلابی دوخته شده که ایشان فرمودند:

«فلسطین قطعا آزاد خواهد شد و به مردم بر خواهد گشت و در آنجا دولت فلسطینی تشکیل خواهد شد . در اینها هیچ تردیدی نیست. رهبر معظم انقلاب – ۸۸/۱۲/۸»

والعاقبه للمتقین
جبهه پایداری انقلاب اسلامی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.