سیدمحمود نبویان:
دیپلماسی التماسی منتهی به ذلت می شود/باید به توان داخلی تکیه کنیم

0 ۴۴۲

حجت الاسلام سیدمحمود نبویان با انتقاد از مسئولانی که راهکار شکست کرونا را رفع تحریم ها می دانند، اظهار داشت: در ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشورمان، تجهیزات پزشکی مانند ماسک در ایران مانند سایر کشورها کم بود و برخی از کشورها به دنبال آن بودند که محموله هایی را برای کمک به ایران ارسال کنند اما دشمنانی چون آمریکا مانع ارسال این محموله ها به کشورمان شدند.

نبویان تصریح کرد: در این شرایط نیروهای ولایی و انقلابی خودمان دست به کار شدند و با استفاده از توان داخلی به تولید ماسک و مواد شوینده و ضدعفونی کننده پرداختند و با این اقدام خود نشان دادند که ما به خوبی می توانیم شعار سال یعنی جهش تولید را عملیاتی کنیم.

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم تأکید کرد: ما با امکانات درونی خودمان توانستیم همه اقلام بهداشتی موردنیاز برای مقابله با کرونا را تولید کنیم و هیچ نیازی به کشورهای غربی نداریم.

نبویان افزود: جای تأسف دارد که برخی از مسئولان در اظهارات خود مدام از مقامات غربی تقاضای رفع تحریم ها و کمک به ایران را دارند، چرا که کشورهای غربی در حل مشکلات خود عاجز هستند و ما نباید از آنان طلب کمک کنیم.

عضو موسس جبهه پایداری انقلاب اسلامی بیان کرد: وضعیت کرونا در کشورهای غربی و آمریکا بسیار اسفبار است و مسئولان این کشورها در تأمین اقلام بهداشتی و موردنیاز مردم خود عاجز هستند.

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم با بیان اینکه ما تحقق جهش تولید را در تهیه و تولید لوازم بهداشتی مواد ضدعفونی کننده و ماسک به وضوح می بینیم، تصریح کرد: در این شرایط مسئولان ما به هیچ وجه نباید از کشورهای غربی و آمریکا طلب کمک داشته باشند و باید بدانند که دیپلماسی التماسی منتهی به ذلت می شود و ما باید فقط بر توان داخلی خودمان تکیه کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.