زهره سادات لاجوردی:
برخی مسئولین به دشمن گرا می دهند/ با توان داخلی تحریم بی اثرمی شود

0 ۱۸۰

زهره سادات لاجوردی نماینده منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در رابطه با لزوم اتکا بر ظرفیت های داخلی کشور جهت مقابله با بیماری کرونا علی رغم وجود تحریم ها، اظهار داشت: اظهار نظر برخی از مسئولان کشور مبنی بر تأثیر شرایط تحریم بر مبارزه با کرونا باعث تأسف است. اینکه در این شرایط هنوز افرادی هستند که به نحوی اظهار نظر می کنند که گویی ما باید همه ظرفیت های خود را نادیده بگیریم و همه کم کاری ها و نواقص را به گردن تحریم ها بیاندازیم در حالی که تحریم ها از ابتدای انقلاب بوده است.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری عنوان کرد: اگر ما همه توان خود را برای استفاده از ظرفیت های داخلی می گذاشتیم و بگذاریم به راحتی می توانیم این تحریم ها را بی اثر کنیم و اتکای ما باید بر توان و ظرفیت های داخلی موجود باشد. به عقیده من برخی اظهار نظرها به نوعی گرا دادن است که ملت خود را ضعیف نشان دهند.

نماینده منتخب مجلس یازدهم افزود: در حالی که در همین شرایط که از طرفی تحت فشار بیشترین تحریم ها و از سوی دیگر در شرایط مبارزه با بیماری کرونا که در کشور ما نیز قربانی می گیرد هستیم به واسطه اتحاد میان ملت، مردم نشان دادند با همدلی و دلسوزی برای یکدیگر بر بسیاری از مشکلات فائق آمدند.

لاجوردی تاکید کرد: صحبت هایی مبنی بر اثرگذاری تحریم بر مبارزه با بیماری اخیر در کشور، به هیچ وجه شایسته ملت مقتدر و قوی ما نیست و این ملت با اتکا به توان داخلی خود توانسته است بر بسیاری از مشکلات غلبه کند و ان شاءالله از این پس هم همین گونه خواهد بود.

وی در پایان تصریح کرد: اگر ما نوع نگاه خود را مبتنی بر استفاده از توان داخلی و نیروهایی که در این زمینه موفق بودند و فعالیت کردند تغییر دهیم می توانیم بر مشکلات پیروز شویم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.