سخنگوی جبهه پایداری:
فشار بر جریان های ارزشی در آستانه انتخابات از سوی وزارت کشور محل تعجب است

0 ۱۳۸

مجید متقی فر، سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در پاسخ به اظهارات حمید ملانوری مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور و رئیس کمیسیون ماده ۱۰ احزاب درباره فعالیت جبهه پایداری گفت: به نظر می رسد اظهارات آقای ملانوری بیش از آنکه قانون مدارانه باشد، برخورد سیاسی و جریانی است که نتیجه آن، کم کردن شور انتخاباتی و فشار بر جریان های ارزشی و انقلابی است.

وی با بیان اینکه اینگونه اظهارات نشانگر نوعی انحصارطلبی و برخورد ناعادلانه از موقعیت و جایگاه قدرت است، گفت: جبهه پایداری تاکنون قانون مدارانه فعالیت کرده و اینکه در چنین موقعیتی فشار بر فعالیت جبهه پایداری به طور سوال برانگیزی افزایش یافته و جناب آقای ملانوری حدود دو صفحه از مصاحبه خود را به این تشکل اختصاص داده، واقعاً جای تأسف و تعجب دارد.

سخنگوی جبهه پایداری ادامه داد: برای مردم این سوال ایجاد می شود که آیا این مسئول محترم به جز اشکال تراشی و ایجاد مانع بر سر راه فعالیت جریان های ارزشی مسئولیت دیگری ندارد؟

متقی فر افزود: به هر حال جبهه پایداری با فرمت قانون قبلی با حضور نماینده وزارت کشور مجمع عمومی خود را برگزار کرده است. با توجه به تغییر فرمت ها که به احزاب اعلام شده است، جبهه پایداری طبق اعلام معاونت محترم سیاسی وزارت کشور، مدارک را تکمیل نموده و تحویل داده است. اکنون محلّ تعجب است که آقای ملانوری چطور از این موضوع اظهار بی اطلاعی می کند.

سخنگوی جبهه پایداری با بیان اینکه دولتی که ادعای حمایت گسترده از فعالیت احزاب می کند شایسته نیست در آستانه انتخابات مجلس، رو به تخریب و تضعیف احزاب غیر همسو کند، تصریح کرد: مدارک کامل از سوی جبهه پایداری ارائه شده و این کمیسیون ماده ۱۰ احزاب است که باید بدون فرصت سوزی اقدام کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.