دبیرکل جبهه پایداری بیان کرد؛
امکان اشتراک بیش از دو سوم فهرست جبهه پایداری و شورای ائتلاف

0 ۱۲۶

حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از فعالان فضای مجازی و موسسات رسانه ای ضمن بیان ویژگی های شرایط موجود ایران اسلامی و اقتدار بی نظیر بین المللی نظام و انقلاب به تشریح ابعاد محبوبیت اندیشه مقاومت در برابر استعمار و استکبار جهانی در کل دنیا و نفرت بی سابقه جهانی و و بین المللی از صهیونیزم و دولت مستکبر آمریکا پرداخت و ایام الله تشییع و تکریم جهانی شهید حاج قاسم سلیمانی را نشانه روشن غلبه نور امامت و گفتمان ولایت در دنیای ظلمت زده و حیرت زده امروز دانست.

وی سپس به تشریح فعالیت های جبهه پایداری در طول سال ۹۸ پرداخت و گفت: یکی از موضوعات مهم شورای مرکزی جبهه در سال جاری موضوع انتخابات بوده است.

آقاتهرانی گفت: بحمدالله طی ماه های گذشته جلسات متعددی بصورت صمیمانه و توام با مباحثات طلبگی با عزیزان و بزرگواران شورای ائتلاف و بخصوص جناب آقای دکتر حداد عادل داشتیم و در این نشست های متناوب شاخص ها و مبانی و معیارهای کاندیداهای اصلح و طرح ما برای وحدت انقلابیون را با دوستان و احزاب گوناگون شورای ائتلاف در میان گذاشته ایم؛ معیارهایی که وجدان همه نیروهای کف خیابان و فعالان انقلاب آنها را تصدیق می کند و بزرگان شورای ائتلاف هم آن را قبول داشته اند.

وی افزود: خطوط قرمز پایداری در مورد تعیین فهرست به هیچ وجه منفعت های جناحی و حزبی و علقه های مرسوم تشکیلاتی نبود و نیست و در تعیین مصادیق تنها معیارهای اصلی انقلابی و شاخص های مهم فکری و عملی مدنظر قرار گرفته است.

آقا تهرانی ادامه داد: پایداری هم دعوت کننده به اشتراک حداکثری فهرست هاست فلذا پیش دستی نکرد و صبر کرد تا دوستان شورای ائتلاف فهرست ۹۰ نفره نامزدهای مطلوب خودشان را اعلام کردند و پس از آن لیست ۶۰ نفره کاندیدای اصلح را جمع بندی و ارائه رسانه ای کرد.

وی اضافه کرد: امروز فهرست شورای ائتلاف می تواند حداقل ۲۲ چهره مشترک با فهرست پایداری داشته باشد. چرا که دو فهرست حداقل ۲۲ چهره خوب انقلابی و مشترک دارد، یعنی بیش از دو سوم دو فهرست ائتلاف و پایداری مشترکند.

دبیر کل جبهه پایداری انقلاب اسلامی ادامه داد: البته ما معتقدیم اگر شاخص های اصولی معیار قرارگیرند و ملاک های فرعی و رودربایستی ها هم کنارگذاشته شوند می شود از ۲۲ نامزد مشترک به مشترکات بیشتر هم رسید و این پیروزی گفتمانی بزرگی برای مردم سرافراز تهران رقم خواهد زد و به برکت این همدلی میان جبهه ایمانی و انقلابی خدا هم برکاتش را بیش از انتظار ما نازل خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.